دانلود بازی ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV v1.0.20 نسخه P2P

به روز رسانی :

1399/12/13 نسخه ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV v1.0.20 - P2P اضافه شد.

ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV

نام چهاردهمین نسخه از سری بازی های استراتژیک نقش آفرینی شبیه ساز محبوب Romans of the Three Kingdoms می باشد ک در ژاپن با نام Sangokushi نیز شناخته می شوند . این عنوان در سرزمین پهناور چین جریان دارد و نقشه ی این بسیار واقع گرایانه و منحصر به فرد طراحی شده است . نقشه ی گسترده ی بازی ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV شامل 46 شهر و تقریبا 340 منطقه می شود و شما می توانید با ارتش های ساکن در این مناطق متحد شوید تا دشمنان قدرتمندتر خود را شکست بدهید ، یا که می توانید با آن ها بجنگید و در صورت پیروزی سرزمین آن ها را فتح کنید و قلمروی خود را گسترش دهید . سیاست یکی از عناصر مهم این بازی است و شما باید سعی کنید علاوه بر اینکه ارتش خود را قوی تر می سازید ، در این زمینه نیز پیشرفت کنید . بیش از 150 شخصیت از کارکترهای این سری بازی در این نسخه حضور دارند و همچنین بیش از 1000 نوع سرباز مختلف برای این عنوان طراحی شده است که بیشترین تعداد در این مجموعه می باشند . هر کدام از این سربازها و افسرها ویژگی ها و توانایی های متفاوت و منحصر به فرد خود را دارند و هر کدام می توانند در جنبه های مختلفی از نبرد مفید واقع شوند ، برخی هم برای جنگ طراحی شده اند و تخصصشان در اداره کردن امور و دیگر کارها می باشد . شما باید در انتخاب افسران خود بسیار دقت کنید تا بتوانید به پیروزی برسید ، برخی از افسرها هم باعث می شوند که زمان فتح یک سرزمین کمتر شود یا منابع کمتری برای این کار لازم باشد .

بازی ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV

یکی از پر محتواترین بازی های استراتژیک موجود می باشد و در آینده هم بسته های گسترش دهنده و به روز رسان هایی برای آن منتشر خواهند شد . 
نام: ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV
حجم فایل: 18.6 گیابایت
شرکت سازنده: KOEI TECMO GAMES CO., LTD
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.0.20
نسخه: P2P
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: KOEI TECMO GAMES CO., LTD
رمز فایل: www.download.ir

ROMANCE OF THE THREE KINGDOMS XIV v1.0.20 - P2P

The vast land of China is represented a single realistic map, with the characteristics of the land replicated beautifully in CG. The vast map is comprised of 46 cities and approximately 340 regions. The regions are collections of detailed territories, and the struggle for land is intuitively expressed through a color scheme. Players can conquer territories to unite the land and fly their colors more elaborately and more freely.

لینک دانلود