تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار S-FRAME Product Suite v2017 Enterprise نسخه ویندوز

S-FRAME Product Suite

یک مجموعه نرم افزار بوده که برای طراحی و تحلیل سازه ها به ویژه سازه های فولادی و بتنی میباشد، هدف اصلی این برنامه افزایش بهره وری شرکت ها است. مجموعه

نرم افزار S-FRAME Product Suite

شامل S-Concrete، S-FRAME، S-LINE و S-PAD میباشد. هرکدام از 4 برنامه ذکر شده میتوانند به تنهایی فعالیت های مختلفی را انجام دهند. S-Concrete برای طراحی سطح مقطع و نقشه دیوار ها، ستون ها و تیر های بتنی میباشد. S-FRAME Product Suite دارای رابط گرافیکی و کاربری فوق العاده میباشد و شما این موضوع را در هر 4 برنامه های آن میتوانید ملاحظه کنید. S-Frame و S-Concrete در مواردی با یکدیگر ادغام شده اند. S-FRAME برای طراحی جامع، مدل سازی و آنالیز میباشد. تنوع مدل های آماده و سیستم آنالیز و بررسی S-FRAME جزو برترین ویژگی های آن میباشد. اما S-LINE کمی متفاوت از دو نوع قبل است، این برنامه به صورت مستقل بوده و برای طراحی و آنالیز ستون ها و تیر ها بتنی میباشد. S-LINE با سیستم هوشمند خود میتواند نقشه کشی شما را بررسی کرده و با توجه به مقاطع آن به صورت خودکار آنرا طراحی و یا تصحیح کند. S-PAD نیز ابزار دیگری از این مجموعه قدرتمند میباشد که به شما اجازه میدهد تا سازه های فلزی را طراحی و آنالیز کنید. در این مورد نیازی به یک مدل دقیق ندارید و میتوانید به راحتی سازه های فلزی خود را ایجاد کنید.
نام: S-FRAME Product Suite
حجم فایل: 713 مگابایت
شرکت سازنده: s-frame
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: v2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

S-FRAME Product Suite v2017 Enterprise

S-FRAME is a set of structural design and analysis software used to increase productivity and participation among project shareholders. This set includes the following tools: S-Concrete: A tool for designing cross-sectional areas and reinforced concrete beam drawings, columns and walls. This program has a powerful graphical interface that shows the output of the design to the design engineers very quickly and allows you to change the parameters and quickly see the changes.

لینک دانلود