تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Sally’s Salon: Beauty Secrets نسخه Portable

Sally’s Salon: Beauty Secrets

یک بازی با محوریت مدیریت زمان است و اینبار شما در این بازی باید یک آرایشگر همه فن حریف شوید و یک سالن را اداره کنید . این بازی هم مانند دیگر بازی های استودیوی Delicious می ماند و باید در مدت زمان مقرری کار یا فعالیت خاصی را انجام دهید که البته همانند دیگر بازی های این استودیو ، این بازی هم با یک داستان و یک آموزش ابتدایی آغاز می شود و می توانید ادامه آن را بازی کنید . در بازی Sally’s Salon: Beauty Secrets مشتریانی که به شما مراجعه می کنند محصولات یا خدماتی را از شما می خواهند و هنگامی که در انتظار این خدمات نشسته اند در کنار هر مشتری یک لیست قیمتی مشاهده می کنید که هر چه انتظار مشتری شما کمتر باشد مبلغ این لیست بیشتر است و هر چه مراجعه کننده بیشتر انتظار بکشد قیمت پایین تر می آید  . بعضی از مشتریان هستند که بسیار عجله دارند و بیشترین مبلغ را به شما می پردازند و البته مشتریانی هستند که از انتظار خسته شده اند و هیچ مبلغی را به شما نخواهند داد و علامت رعد و برقی به نشان خشونت آنها در کنارشان نمایان می شود که اینگونه  مقدار عصبانیت آنها را می فهمید . هدف از انجام

بازی Sally’s Salon: Beauty Secrets

این است که با این حرفه نیز آشنا شوید و بتوانید آن را به خوبی مدیریت کنید ، شما اگر مدیر خوبی باشید می توانید در این بازی به ثروت و شهرت برسید و بعد از آن سالنتان را گسترش دهید و یا حتی یک سالن بزرگتر برای خودتان بخرید . هر چه در این بازی پیش بروید موفقیت شما بیشتر می شود و در آینده می توانید سالن های فراوانی را داشته باشید . نحوه محاسبه قیمت کار انجام شده توسط شما در این بازی نیز به همین منوال بالاتر می رود و هر چه معروف تر شوید قیمت و دستمزد شما بالاتر می رود . 
نام: Sally's Salon: Beauty Secrets
حجم فایل: 368 مگابایت
شرکت سازنده: Delicious Games
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Delicious Games
رمز فایل: www.download.ir

Sally's Salon: Beauty Secrets - Portable

Sally's Salon is a time management game that centers around beauty salons. If you have played any of the Delicious games, you will have a good idea of how it works. The game begins with a story and tutorial.Customers order and pay for products/services. When a customer is waiting to pay you will see an image of bills and coins.

لینک دانلود