دانلود نرم افزار Samsung Data Migration v4.0 Build 11 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/12/24 نسخه Samsung Data Migration v4.0 Build 11 اضافه شد.

Samsung Data Migration

به شما این امکان را می دهد تا فقط در چند مرحله درایو SSD سامسونگ خودتان را وصل کنید و تمامی اطلاعات موجود روی هارد دیسک قدیمی خودتان را به آن انتقال دهید و یا در واقع تمامی اطلاعات را کلون کنید . تمامی این کارهای به ظاهر پیچیده با این نرم افزار بسیار ساده است و تنها چند کلیک لازم است تا همه این کارها انجام شود . نرم افزار Samsung Data Migration همچنین می تواند سلامت و عملکرد هارد SSD سامسونگ شما را نیز مدیریت کند . نرم افزار های مشابه دیگری نیز وجود دارد که چنین کارهایی انجام می دهند اما علاوه بر پیچیدگی هایی که دارند که کار را با آنها سخت می کند نرم افزار های رایگانی نیستند که مختص این کار باشند ، در حالی که سامسونگ با

 نرم افزار Samsung Data Migration

توانسته تمامی نیاز های کاربرانی که قصد مهاجرت از هارد قدیمی با تکنولوژی قدیمی تر را به هارد های SSD و جدید تر دارند را تامین کند . از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به : رابط کاربری بسیار ساده که کار را با آن ساده می کند ، مهاجرت بی دردسر از هارد های کند قدیمی به هارد های سریع و … اشاره کرد . 
  • Features of Samsung Data Migration 4
  • Clone your Samsung Drive
  • Effortless migration
  • Easy to use interface
نام: Samsung Data Migration
حجم فایل: 57 مگابایت
شرکت سازنده: Samsung
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0 Build 11
آپدیت: March 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Samsung Data Migration v4.0 Build 11

This program lets you simply connect your Samsung SSD drive and clone your hard drive to your new Samsung SSD drive in just a couple of steps. Samsung SSD Magician can manage the health and performance of your Samsung SSD.While you can easily use a program like Acronis True Image or Macrium Reflect, Samsung is one of the only companies who provides software with their SSD drive for migrating effortlessly to an SSD from a standard drive.

لینک دانلود