تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Second Second کرک شده نسخه Portable

Second Second

یک بازی استراتژیک و کارتی است . در این بازی شما با مهاجمان فضایی رو به رو می شوید و باید با آنها مبارزه کنید و آنها را شکست دهید وگرنه اتفاق بدی برای اهالی زمین می افتد . در این بازی بیش از 1000 کارت وجود دارد که می توانید با چیدن آن نیروی جنگی خودتان را انتخاب کنید . با استفاده از هوش مصنوعی بازی ، تمامی مسابقات و جنگ هایی که بین شما و حرفتان صورت می گیرد غیر تکراری خواهد بود و با استفاده از کارتهایی که شما دارید و کارتهایی که دشمنتان دارد می تواند هزار نوع از جنگ را برای شما شبیه سازی کند تا درگیر یک بازی تکراری و خسته کننده نشوید . در این بازی بیش از 30 رویداد وجود دارد که با شرکت در آن کارتهای جدیدی پیدا می کنید و می توانید در بازی های بعدی و جنگ های پیش رویتان از آنها علیه دشمن استفاده کنید . بازی Second Second با توجه به مهارت شما در طول بازی دشمنانتان را جلوی شما قرار می دهد و می توان گفت که این بازی بسته به مقدار مهارت شما از استفاده درست از کارتها است . نقشه های بازی نیز به صورت تصادفی انتخاب می شود و شما با حریفتان در زمین هایی که به طور تصادفی و توسط هوش مصنوعی بازی انتخاب شده اند ، می جنگید . چنانچه در هر بازی پیروز شوید به شما جعبه های گنجی داده می شود و درآن کارتهای وجود دارد که می توانید از آنها برای قدرتمند تر کردن خودتان استفاده کنید .

بازی Second Second

را می توانید به صورت آنلاین و بازیکن علیه بازیکن نیز بازی کنید و زا آن لذت ببرید ، همچنین در رویداد ها و زمین های تمرینی نیز می توانید مهارتتان را در بازی بیشتر کنید . دقت کنید که این بازی بسته به مهارت شما در انتخاب نوع کارت می باشد . 
نام: Second Second
حجم فایل: 282 مگابایت
شرکت سازنده: Sinkhole Studio
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Sinkhole Studio
رمز فایل: www.download.ir

Second Second - DARKSiDERS

Those who desire to master time are gathering in the Great Orbit.No card-drawing ، Over 1,000 cards without random elements, balanced by AI simulations ، Randomly generated maps for increased re-playability ، More than 30 events that players can play differently to with their cards ، Three characters starting with different weapon sets. The story differs/changes depending on the 18 starting card presets.

لینک دانلود