دانلود بازی Serious Sam 4: Planet Badass v1.07 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/04 نسخه Serious Sam 4: Planet Badass Digital Deluxe Edition v1.07 - GOG اضافه شد.

Serious Sam 4: Planet Badass

نام یک بازیتیراندازی اول شخص و اکشن می باشد که به زودی توسط فروشگاه بازی استیم عرضه می شود و در دسترس بازیکن ها قرار بگیرد . این عنوان توسط استودیوی Croteam در حال ساخت می باشد که پیش از این بازی هایی از جمله Serious Sam HD: The First Encounter‌ ، Serious Sam HD: The Second Encounter ، Serious Sam Double D XXL ، Serious Sam: The Random Encounter ، Serious Sam 3: BFE ، Serious Sam 2 ، Sigils of Elohim ، The Talos Principle ، I Hate Running Backwards ، SCUM ، Serious Sam: Tormental ، Battle Bolts و Serious Sam Classics: Revolution‌ را توسعه داده است . داستان بازی نیز همانند دیگر سری این بازی مربوط به حمله بیگانگانی است که به زمین می آیند و آینده بشر را با خطری جدی مواجه می کنند و حالا شما باید با آنها بجنگید و سعی کنید آخرین خط دفاعی زمین و بشریت باشید . در این نسخه و طبق استودیو سازنده یک زرادخانه عظیم از اسلحه ها در اختیار بازیکن قرار می گیرد تا با استفاده از آن بتواند بر دشمنانش پیروز شود . همچنین توسعه دهندگان بازی Serious Sam 4: Planet Badass در این نسخه قصد دارند بهترین و کامل ترین و بزرگ ترین و البته طبق معمول سری بازی سام جدی هیجان انگیزترین تجربه ی موجود را به بازیکن ها ارائه بدهند ، به طوری که آن ها در مصاحبه ای اعلام کرده اند که تلاش می کنند تا بتوانند صد هزار دشمن در یک صفحه قابل نمایش باشند و شما بتوانید با آن ها مبارزه کنید . این عنوان قرار است یک پیش درآمد برای بازی Serious Sam 3‌ باشد و در عین نو شدن ، قرار است همان حس کلاسیک نسخه های پیشین را برای بازیکن ها رقم بزند .  اسلحه هایی که در بازی Serious Sam 4: Planet Badass وجود دارد انواع مختلفی دارد که برای کشتن و از بین بردن هر شدمنی کفایت می کند مثل انواع اسلحه های دوربین دار ، رگبار ، انفجاری ، نارنجک ها و … .

توجه : فایل بازی به صورت ناقص منتشر شده است و یکی از پارت های نصبی درون فایل (پارت 8) وجود نداشته است. این فایل به صورت جدا در قسمت لینک دانلود و با نام فایل اصلاحی قرار گرفته است. پس از دانلود این فایل لازم است آن را در کنار پارت های دیگر دانلود شده کپی نمایید.

 
نام: Serious Sam 4: Planet Badass
حجم فایل: 47.5 گیگابایت ، 4.21 گیگابایت
شرکت سازنده: Croteam
تاریخ انتشار: 24 سپتامبر 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.07
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
ژانر: اول شخص شوتر - اکشن
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
منتشر کننده: Devolver Digital
رمز فایل: www.download.ir

Serious Sam 4: Planet Badass v1.07 - GOG

Developed by true shooter veterans in Croteam, Serious Sam 4: Planet Badass reignites the classic series by improving on the old-school formula. Enjoy the high-adrenaline action combat with an unbelievably destructive arsenal and experience Sam's iconic enemy-annihilating circle-strafing and backpedaling dance-routine on an even bigger scale. Serious Sam was always about using whatever comes towards you for target practice and this time it's no different. Fight through giant hordes of relentless foes, both those that defined the franchise like Kamikaze and Kleer and those ready to become iconic in the future.

لینک دانلود