دانلود بازی Session Skateboarding Sim Game v0.0.0.8 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/16 نسخه Session: Skateboarding Sim Game v0.0.0.8 - Early Access اضافه شد.

Session: Skateboarding Sim Game

 یک بازی شبیه سازی و ورزشی است . این بازی ورزش اسکیت بورد را برای شما شبیه سازی می کند و این نسخه ، نسخه دسترسی زودتر است که اکنون می توانید دانلود کنید . با الهام از دوران طلایی اسکیت ، هدف اصلی این بازی و برنامه های درون آن این است که شما این ورزش را تجربه کنید و ببینید واقعا چیست . هدف از ساخت این بازی ساخت فرهنگی باورنکردنی است که در آن چیزی جز سخت کوشی ، پشتکار و داشتن جنون برای رسیدن به موفقیت است که با خلاقیت های آن نیز می توانید تجربه ای لذت بخش را کسب کنید . آماده باشید تا اصیل ترین بازی که تجربه ی اسکیت بازی در افسانه ترین نقاط روی زمین را برای شما مهیا می کند . فیلم بسازید و زیباترین قطعات اسکیت را در آنجا بازی کنید و برای خود بسازید تا بتوانید آن را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید . در بازی Session: Skateboarding Sim Game باید بدانید که اسکیت بازی و کنترل آن یک چیز است اما تعویض پا و حرکت آکروباتیک چیز دیگری است . باید بیاموزید که مانند یک حرفه ای در تمامی مواضع با سیستم کنترل منحصر به فرد و کنترل کف پا اسکیت کنید . در واقعیت فیلمبرداری در این ورزش همیشه بخش بزرگ و مهمی بوده است . همانند واقعیت در

 بازی Session: Skateboarding Sim Game

نیز یک برنامه فیلم برداری حرفه ای و ویرایشگر حرفه ای ویدئو گنجانده شده است و به بازیکن این امکان را می دهد که از حرکات و ترفند های خود درون بازی فیلم برداری کند و آن را به سلیقه ی خود ویرایش کند و چنانچه دلش خواست آن را به اشتراک بگذارد . حالا با این بازی از خیابان ها و زمین های نیویورک شروع کنید و به شکل امروزی اسکیت سواری کنید . بازی Session: Skateboarding Sim Game در مقیاس 1:1 ساخته شده است تا یک تجربه ی هرچه واقعی تر را برای شما آماده کند و شما هر چه می توانید از آن لذت ببرید . 
نام: Session: Skateboarding Sim Game
حجم فایل: 5.86 گیگابایت
شرکت سازنده: crea-ture Studios Inc
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.0.0.8
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی ، شبیه سازی
منتشر کننده: crea-ture Studios Inc
رمز فایل: www.download.ir

Session: Skateboarding Sim Game v0.0.0.8 - Early Access

Inspired by the golden era of skateboarding, Session's primary goal is to make you experience what skateboarding really is; an incredible culture where there are no other goals other than expressing your creativity and achieving success through hard work, perseverance and bits of madness for no one else other than yourself .

لینک دانلود