دانلود بازی Shadow of Ether – TENOKE برای کامپیوتر

دانلود بازی Shadow of Ether

Shadow of Ether عنوان یک بازی ترسناک و ماجراجویی اول شخص می‌باشد که شما را وارد دنیایی ماورائی می‌کند. همان گونه که خود نیز می‌دانید بازی‌های با ژانر ترس هر کدام دارای درجه‌ای از ترس هستند و متناسب با آن رده‌های سنی مشخص می‌شود. برخی برای ترساندن پلیر‌ها بر صحنه‌های گرافیکی و خشونت‌آمیز تکیه کرده و برخی دیگر نیز با جامپ اسکر‌ها تلاش در ترسناندن می‌نمایند. با این وجود بازی‌هایی با موضوع ترس روانشناختی و ماوراالطبیعه همیشه در صدر جدول بازی‌های ترسناک قرار دارند. سایه اتر یکی از آن دسته عناوینی است که با صحنه‌های خاص خود ترس را بار دیگر در وجودتان زنده خواهد کرد.

در بازی Shadow of Ether شما در نقش الکس ظاهر می‌شوید، فردی معنوی که قدرت‌های ماورا الطبیعه داشته و تخصص آن بیرون راندن آرکون‌ها از مکان‌های خالی از سکنه می‌باشد. حال به الکس ماموریتی داده است تا به اعماق صفحات اختری در خانه‌ای خالی از سکنه در اعماق جنگل رفته تا با یک آرکون سطح 6 رو به رو شده و آن را از مخفی گاهش خارج کند. در مسیری که به عنوان شخصیت اصلی داستان طی می‌کنید با ماجراجویی خاصی رو به رو می‌شوید. نه تنها باید بتوانید معما‌های گوناگون را حل کرده و از چالش‌های مختلف عبور کنید، بلکه با صحنه‌های خاصی رو به رو خواهید شد. صحنه‌های ترسناکی که شما را به مرز جنون کشیده و حتی در دنیای واقعی و روزمره‌تان در ذهن‌تان باقی خواهند ماند.

همان گونه که در ابتدای توضیحات نیز به این موضوع اشاره کردیم، از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت بازی Shadow of Ether در بین گیمر‌ها وجود جلوه‌های ویژه و غیر قابل پیش‌بینی آن می‌باشد. تیم توسعه دهنده توجه ویژه‌ای به جلوه‌های گرافیکی داشته و نهایت تلاش خود را به کار برده تا از بهترین صدا‌های ترسناک استفاده شود.

نام: Shadow of Ether
حجم فایل: 9.75 گیگابایت
شرکت سازنده: Erick Alejandro Perez Orona
تاریخ انتشار: 2023
نسخه: TENOKE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Erick Alejandro Perez Orona
رمز فایل: www.download.ir
  • لینک دانلود
    0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *