تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی سایه های لارت Shadows of Larth نسخه HOODLUM

Shadows of Larth

بازی اکشن و نقش آفرینی درباره سرزمین لارث است . از آنجایی که این سرزمین به انواع هیولاهای شیطانی آلوده شده است گروهی از انسان ها انجمنی را تاسیس می کنند تا قهرمانان درون آن انجمن ثبت نام کنند و بعد به مبارزه با این هیولاهای بدذات بروند تا بتوانند بار دیگر صلح را به این سرزمین بیاورند . حالا شما در این بازی به عنوان یکی پنج قهرمان اصلی ، موظف هستید تا با این موجودات بجنگید و سرزمین لارث را به حال اولش برگردانید . می توانید خود و تجهیزاتتان را ارتقا دهید و از نیروی خود در جهت مناسب استفاده کنید . سرنوشت دست شماست می توانید تبدیل به یک افسانه شوید و نام خود را در این سرزمین جاودانه کنید . شما توانایی این را دارید تا با هر دو دست خود بجنگید و هر دو دست را مجهز به سلاح کنید و در هنگام درگیری با یک دست ، دست دیگر را به کار ببرید ، این یکی از قابلیت های شماست که می تواند حملات بی امانی را به سمت دشمن روانه کند . در بازی Shadows of Larth با هر شکاری که انجام می دهید و هر جانوری را از بین می برید ، می توانید بعضی توانایی های او و همچنین بعضی از تجهیزات او را استفاده کنید و نیروی خود را افزایش دهید . همچنین شما قادرید که در ابتدای بازی سبک شخصیت و قهرمان خود را از بین سه سبک موجود انتخاب کنید . در هنگام مبارزات باید دقت کنید که چه استراتژیکی می چینید تا بتوانید هم حملات موثر داشته باشید هم دفاعی انجام دهید که در انتهای آن پیروزی از آن شما باشد .

بازی Shadows of Larth

با داستان تخیلی و حماسی خود و با الهام از فرهنگ و زمان قرون وسطا ، توانسته یک بازی زیبا با گرافیک بسیار خوب و تصاویر دلپذیر را به بازیکنان عرضه کند .  
نام: Shadows of Larth
حجم فایل: 6.12 گیگابایت
شرکت سازنده: Zine FALOUTI
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Zine FALOUTI
رمز فایل: www.download.ir

Shadows of Larth - HOODLUM

As the wind corruption unleashes its wrath on the lands of the Lower Larth, The Marked Guild sent you as one of their five champions. Face Keepers and Shadows Of Larth and help restore the Wind to its former state . Heal the wounds of the Land or ignore it and walk your path learn new abilities and forge powerful blades to fight strong, legendary and famous enemies, carve your own path to become one of The heroes of Larth .

لینک دانلود