دانلود نرم افزار Shadows Pro v4.4.8452

Shadows

ابزاری بسیار کاربردی برای ایجاد طرح های چاپی زیبا و ساعت های خورشیدی به شمار می رود. نرم افزار Shadows به شما امکان می دهد تا به راحتی یک بسته بندی سفارشی را برای خود ایجاد کنید و سپس به لطف دستگاه های چاپی در مقیاس های مختلف طرح خود را چاپ نمایید. با استفاده از این نرم افزار سایه ها در سطوح پایه خود آزاد هستند.

نرم افزار Shadows

توسط هزاران کاربر در سراسر جهان استفاده می شود. شما همچنین می توانید دنیای آموزش های جانبی را در وب سایت این نرم افزار و از طریق صفحات آموزشی و گالری های عکس کشف کنید. این نرم افزار ابزاری ایده آل به شمار می رود برای کسانیکه می خواهند اولین سوندیال خود را در خانه درست کنند. با استفاده از Shadows ، یک بسته نرم افزاری سفارشی را در چند دقیقه ایجاد کنید و چاپ کنید. همچنین این نرم افزار به ویژگیهای پیشرفته و حرفه ای قدرتمند دسترسی پیدا می کند.
نام: Shadows
شرکت سازنده: Shadows
ورژن: v4.4.8452
نسخه: Pro
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Shadows Pro v4.4.8452 - win

Shadows Pro allows you to easily create a sundial customized for your location and then to build it thanks to printouts to scale. Shadows is free in its base level. It is used by thousands of users around the world. Discover the world of sundials on this web site through educational pages and photo galleries. The ideal tool if you want to make your first sundial at home. With Shadows Pro, create and print a customized sundial in a couple of minutes.Shadows Pro gives access powerful advanced and professional features.

لینک دانلود