دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود بازی Shame Legacy – TENOKE برای کامپیوتر

دانلود بازی Shame Legacy

یک بازی بقا و ترسناک اول شخص است که در یک دهکده مذهبی متروک قرن نوزدهمی اتفاق می افتد. شما سعی می کنید با استفاده از مکانیک های مخفی کاری و فرار زنده بمانید. با حل پازل ها، ارتباط خود را با همه آن مشخص می کنید. در همین حین، خطری وهم‌آور فرا می‌رسد…

هنگامی که در گذشته گیج می‌شوید، به سرعت متوجه می‌شوید که: 1. شکار در حال انجام است، 2. شما طعمه‌ای هستید که آن‌ها به دنبال آن هستند. به نظر می رسد میراث خانواده شما را فراگرفته است، اما شاید نه آنطور که انتظار دارید. ظاهراً ارث همیشه به معنای قایق های تفریحی فانتزی نیست.

در بازی Shame Legacy اگر امیدوارید به همه چیز برسید، باید در سکوت حرکت کنید و از تماس خودداری کنید. روستاییان همه جا به دنبال شما هستند. و اگر تو را ببینند یا بشنوند خیلی سریع عمل میکنند…

توانایی ذهنی شما هنگام حل پازل مفید خواهد بود. همینطور عصای شما که به عنوان سلاح دفاعی شما برای دفع روستاییان مهاجم نیز عمل می کند. رویکرد بسیار سازگار با محیط زیست برای به حداکثر رساندن دارایی ها را دارد.

اگر به اندازه کافی سریع باشید و بتوانید اعصاب خود را کنترل کنید، شناسایی پایان دنیا نیست. پس از بیدار شدن از خواب، پزشک دهکده در مورد وضعیت سلامتی و مقاومت شما در برابر استرس چیزهای سختی برای گفتن دارد. اگر خود را نزدیک به لبه می بینید، همیشه آرامشی وجود دارد.

نام: Shame Legacy
حجم فایل: 10.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Fairyship Games, Revenant Games
تاریخ انتشار: May, 2023
امتیاز استیم: 6 از 10
نسخه: TENOKE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن، ماجرایی، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Destructive Creations
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *