تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Shield Shock v2.0 نسخه SiMPLEX

Shield Shock

عنوانی اکشن و کم‌حجم است که در سال 2020 و توسط Boundless Studios طراحی و منتشرشده است. بازی Shield Shock به‌صورت دوبعدی طراحی‌شده است و قدرت بازیکن را دفاع کردن از خود و سدکردن راه دشمنان می‌سنجد. بازیکن در این بازی وظیفه دارد تا با استفاده از سپر خود موشک‌ها و پرتابه‌های دشمن را بی‌اثر کرده و حملاتی فوری و غافلگیرکننده علیه آنان ترتیب دهد. دو حالت مختلف برای بازی کردن وجود دارد که Story/Arcade Mode و Party/Vs Mode نام دارد. در حالت اول یا داستانی باید در برابر حجم انبوهی از دشمنان که به سمت شما حمله‌ور شده‌اند مقاومت کرده و حملات آنان را خنثی‌سازید. در حالت دوم می‌توانید با دوستان خود تا حداکثر 4 نفر به‌صورت هم‌زمان بازی کنید و هرکسی که بهتر در برابر دشمن از خود مقاومت نشان دهد برنده خواهد بود. شخصیت‌ها و قهرمان‌های مختلفی در

بازی Shield Shock

وجود دارد که می‌توانید با هرکدام که بخواهید بازی کنید. هرکدام از این شخصیت‌ها قابلیت‌ها و توانایی‌های ویژه‌ای دارند که ممکن است در بعضی مواقع خاص راهگشا باشد. محیط بازی منحصر به یک بخش خاص نیست بلکه در هر مرحله محیط و گیم پلی جدیدی را تجربه خواهید کرد. در طی روند بازی می‌توانید اسلحه‌ها و قهرمان خود را ارتقا داده و یا اسکین ها و لباس‌های جدیدی برای آن‌ها تهیه کنید. 
نام: Shield Shock
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: Boundless Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.0
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Boundless Studios
رمز فایل: www.download.ir

Shield Shock - SiMPLEX

Shield Shock is a 2D Platform Fighter Game all about blocking! Use your shield to block enemy projectiles and release mighty attacks right back! This 4-Player Party Fighting Game will have you playing alongside friends to defeat the onslaught of Blockers or face off against each-other to see who is the finest Wielder of Shields!

لینک دانلود