دانلود بازی Sid Meier’s Civilization VI aztec v1.0.1.504666c بکاپ اپیک گیمز

Sid Meier’s Civilization VI

نسخه جدید این بازی است و راه های جدیدی برای تعامل با دنیای شما ، گسترش امپراطوری خودتان در نقشه بازی ، پیشبرد فرهنگ و تمدن ملتتان و رقابت در برابر بزرگترین رهبران تاریخ که تا به حال دنیا به خودش دیده است را در اختیار شما می گذارد . اکنون در این بازی فرصت دارید تمدنی قدرتمند را به ظهور برسانید و با سایر رهبران ملت های دیگر بجنگید و یا پیمان دوستی و صلح ببنید . بازی Sid Meier’s Civilization VI یک بازی در سبک استراتژیک مبنی بر نوبت است که در آن شما باید سعی در ساختن یک امپراطوری قدرتمند کنید که بتوانید با سایر امپراطوری های قدرتمند بجنگید و آنها را شکست دهید . می توانید با ایجاد و هدایت تمدن از عصر سنگ تا عصر اطلاعات به یکی از حاکمین جهان تبدیل شوید . جنگ ها را انجام دهید ، دیپلماسی یا سیاست را در پیش بگیرید ، فرهنگ خودتان را بالاتر ببرید و تمدنی قدرتمند در جهان بازی شوید . این بازی روش های جدیدی برای بازی به سک استراتژیک را ارائه کرده است و می توانید شهر های خودتان را به صورتی پویا بسازید و ارتقا دهید تا به عصر اطلاعات و برتری برسید . اکنون در

بازی Sid Meier’s Civilization VI

می توانید شگفتی کارهایی که به عنوان یک امپراطور می توانید انجام دهید را ببینید اما مراقب باشید چرا که شما در این بازی تنها نیستید و بازی به صورت آنلاین می باشد که باید با سایر بازیکنان دیگر بر سر مالکیت سرزمین ها بجنگید که نتیجه آن به پیروزی یا شکست می انجامد . این بازی دارای دی ال سی aztec می باشد .
نام: Sid Meier's Civilization VI aztec
حجم فایل: 6.13 گیگابایت
شرکت سازنده: Firaxis Games, Aspyr (Mac), Aspyr
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.0.1.504666c
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: 2K, Aspyr (Mac), Aspyr
رمز فایل: www.download.ir

Sid Meier's Civilization VI aztec - v1.0.1.504666c

Civilization VI offers new ways to interact with your world, expand your empire across the map, advance your culture, and compete against history’s greatest leaders to build a civilization that will stand the test of time.Originally created by legendary game designer Sid Meier, Civilization is a turn-based strategy game in which you attempt to build an empire to stand the test of time. Become Ruler of the World by establishing and leading a civilization from the Stone Age to the Information Age.

لینک دانلود