دانلود برنامه اندروید سیگنال Signal v3.0.0 تحلیل و ارزیابی بورس

به روز رسانی :

1399/11/21 نسخه v3.0.0 اضافه شد .

سیگنال

یک برنامه کامل اطلاعات مالی بوده که یکی از معتبرترین و بروزترین نرم افزار موجود در این زمینه می باشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار گرفته است .  شما با استفاده از سیگنال می توانید دسترسی همزمان به اخبار بورس ، صندوق های سرمایه گذاری، وام‌های بانکی، اوراق بدهی، طلا، ارز، ارز دیجیتال و کالاهای اولیه را داشته و استفاده کنید . از دیگر قابلیت های این

برنامه سیگنال

می توان به : دسترسی به بازار های لحظه ای در بورس ، به روز ترین تحلیل و مقالات در زمینه بازار های مالی ، دسترسی به انواع ماشین حساب های حرفه ای برای محاسبات بانکی ، طلا ، ارز و اوراق بدهی اشاره کرد که نکاتی بسیار جالب و کاربردی در این زمینه می باشد که اپلیکیشن را به کامل ترین های این زمینه تبدیل خواهد کرد . شما می توانید به راحتی در این برنامه بازار های بورسی حال را دیده و تجزیه تحلیل کنید . همچنین از دیگر قابلیت های برنامه قیمت های لحضه ای ارز ها به همراه نمودار های هفتگی ، ماهیانه ، 6 ماه ، سالیانه و چند سال اخیر اشاره کرد . شما می توانید به راحتی اطلاعات از بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی،درآمد ثابت به همراه نمودارهای قیمت و دارایی ها را در اختیار داشته باشید .
نام: سیگنال
حجم فایل: 20 مگابایت
شرکت سازنده: Signal Groups
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0.0
زبان: فارسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.2 به بالا

Signal - v3.0.0

سیگنال تمامی نیازهای اطلاعاتی مالی شما را با استفاده از معتبرترین و بروزترین منبع‌ها، در قالب یک نرم‌افزار کاربرپسند برطرف می‌کند و به شما کمک خواهد کرد تا از فرصت‌های رشد سرمایه خود، مطلع گردید.
لینک دانلود