دانلود بازی سایلنت هیل Silent Hill 3 نسخه IGGGAMES

Silent Hill 3

سومین نسخه ی سری Silent Hill و دنباله ای مستقیم برای داستان بازی اول این مجموعه می باشد که در سال 2003 میلادی منتشر شده است . شخصیت اصلی این بازی هدر نوجوانی به نام هدر میسون می باشد که بازیکن ها در نقش او قرار می گیرند .

بازی Silent Hill 3

با الهام از فیلم معروف Jacob’s Ladder و رمان های ترسناک استیون کینگ ساخته شده است . این عنوان نیز مانند نسخه های قبلی خود شامل طراحی محیط فوق العاده ای می شد و بسیار ترسناک بود . طراحی صدا و گرافیک این بازی نیز در دوره ی خود در سطح بسیار بالایی داشت ، با این حال اما یک سری از مکانیک های گیم پلی نسبت به قبل تغییراتی داشتند و مدت زمان بازی نیز مقدار کمتر شد که این باعث شد بازی نتواند مانند نسخه های قبلی خود آن چنان درخشان ظاهر شود . داستان بازی از جایی شروع می شود که هدر ، شخصیت اصلی بازی از کابوسی بیدار می شود و در یک مرکز خرید قرار دارد و می خواهد به خانه و پیش پدر خود بازگردد . اما محیط بازی به طور عجیبی دو حالت دارد ، در مواقعی شما در واقعیت قرار می گیرید که چیز ترسناکی در آن نیست ، اما در مواقعی نیز وارد یک دنیای دیگر می شوید که بسیار ترسناک و وحشیانه است و همه جا پر از خون و عناصر فراطبیعی شده است . گیم پلی بازی بسیار شبیه به دو نسخه ی قبل است ، اما تغییراتی داشته است . دوربین بازی به صورت سوم شخص است و بازیکن در آن به انجام مبارزه با دشمن ها ، اکتشاف و جست و جو در محیط و حل پازل ها و معماها می پردازد . در ابتدای بازی بازیکن می تواند به طور جداگانه سطح دشواری مبارزه ها و معماهای بازی را تنظیم کند . تفاوت میان درجه سختی ها بسیار زیاد است و گیم پلی نیز در آن ها بسیار متفاوت می باشد . به طور مثال در درجه ی سختی متوسط یکی از معماهای بازی شما تنها باید یک الگوی ساده را کشف کنید ، اما در درجه ی سختی آن باید اطلاعاتی درباره ی نمایش نامه های شکسپیر داشته باشید و در غیر این صورت نمی توانید از این معما عبور کنید . بازیکن در این عنوان به چندین اسلحه ی گرم و سرد متفاوت دسترسی دارد که با استفاده از آن می تواند مبارزه کند . همچنین شخصیت اصلی یک چراغ قوه و رادیو نیز به همراه خود دارد . در طول بازی بازیکن می تواند آیتم هایی را برای بازیابی سلامت خود پیدا کند و همچنین از تکه های گوشت برای گول زدن و منحرف کردن دشمن ها استفاده کند . 
نام: Silent Hill 3
حجم فایل: 2.59 گیگابایت
شرکت سازنده: (Konami Computer Entertainment Tokyo (Team
تاریخ انتشار: 2003
نسخه: IGGGAMES
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک - ماجرایی - اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Konami
رمز فایل: www.download.ir

Silent Hill 3 - IGGGAMES

Silent Hill 3 is a survival-horror video game in which the player takes control of Heather, a teenager who awakens from a nightmare in a shopping mall and tries to return home to her father, while navigating environments that oscillate between reality and the Otherworld, a bloodier, supernatural version of it. Gameplay in Silent Hill 3 resembles closely that of its two predecessors,with gameplay set in the third-person view and divided among elements of combat, exploration, and puzzle-solving.The difficulty of both the combat and puzzle elements of the game can be set separately. In the case of the puzzle difficulties, there is a considerable difference between the "medium" difficulty level and the "hard" difficulty level; one of the puzzles on the "medium" level requires only simple pattern recognition, while the "hard" difficulty level version of the same puzzle requires knowledge of Shakespearean plays to complete.

لینک دانلود