تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Silvaco TCAD 2018 x64 نسخه ویندوز

Silvaco TCAD

یک نرم افزار کاربردی عالی در صنعت است و امکان کار با دستگاه های نیمه هادی را فراهم می کند . این نرم افزار توانایی این را دارد تا یک شبیه سازی کامل و قابل اعتماد را از دستگاه های نیمه هادی که به برنامه معرفی می کنید ، ارائه دهد . این شبیه سازی طیف عظیمی و کاملی از مدار ها و شبیه سازی های IC می شود . نرم افزار Silvaco TCAD توانایی کار با 5 گروه مختلف مدار و دستگاه دیجیتالی را که شامل : TCAD ، آنالوگ ، سیگنال های مختلط ، RF و CAD می شود را دارد . علاوه بر این ، کاربران آن می توانند جزئیات کاملی را بدست آورند و سپس خصوصیات فیزیکی ابزارها را شبیه سازی کنند . با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید طرح شبیه ساز را تولید کرده و پردازش کاملی را برای کاشت نفوذ ، اکسیداسیون و رسوب گذاری فراهم می کنید . این برنامه قابلیت نمایش نتایج و شبیه سازی ها را به صورت 2 بعدی و 3 بعدی دارا می باشد که در نوع خودش بینظیر است و کار را برای پژوهشگران ساده تر می کند . از ویژگی های مهم

نرم افزار Silvaco TCAD

بدین شرح است : یک برنامه عالی که امکان کار با دستگاه های نیمه هادی را فراهم می کند ، شامل انواع ابزارهایی است که تجربه کار را دلپذیر می کند ، دارای پوشش طیف کاملی از مدارها و شبیه سازی IC است ، با این برنامه کاربران می توانند جزئیات و نقشه های کاملی را بدست آورند و سپس خصوصیات فیزیکی ابزارها را شبیه سازی کنند و … .
نام: Silvaco TCAD
حجم فایل: 361 مگابایت
شرکت سازنده: Silvaco TCAD
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: 2018
نسخه: x64
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Silvaco TCAD - 2018

Silvaco TCAD 2018 is a superb application which provides the ability to work with the semiconductor devices. It includes the variety of tools that enhances the overall experience. It has the ability to give you reliable simulation of the Semiconductor devices. It has the coverage of the complete range of circuits and IC simulation. You can also download Silvaco TCAD 2018.

لینک دانلود