تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Simple DNSCrypt v0.7.1 x64 نسخه ویندوز

Simple DNSCrypt

یک نرم افزار امنیتی آنلاین سبک اما بسیار کاربردی است که تکنیک های پیشرفته ای را برای پنهان کردن DNS سیستم شما در سطوح مختلف انجام می دهد و آنها را حتی در اختیار تمامی افراد تازهکار نیز قرار می دهد.

نرم افزار Simple DNSCrypt

با استفاده از آخرین تکنولوژی ها طراحی شده است و در محیطی بصورت منبع باز که به طور مرتب با ویژگی های جدید به روز شده است توسعه داده شده که هر کسی را قادر می سازد تا به راحتی پیکربندی dnscrypt را در رایانه های شخصی و دستگاههای مبتنی بر ویندوز پیکربندی کرده و به سرعت رمزهای جستجوی DNS را رمزگذاری کند. DNS یکی از ویژگی های اصلی مرور اینترنت است که تنظیم کننده آدرس های اینترنتی مورد نظر برای دسترسی به شما می باشد و درخواست های مبتنی بر رشته خود (URL های وب سایت ها) را به یک شماره با شماره مناسب (از 0.0.0.1 تا 256.256.256.256) ترجمه می کند. از DNS برای شناسایی مکان های آنلاین استفاده می شود. با استفاده از Simple DNSCrypt نه تنها می توانید از دسترسی غیرمجاز به سابقه مرور خود به برنامه های نظارت مخرب و هکرهای از راه دور جلوگیری کنید بلکه از ISP نیز به راحتی برای ردیابی مکان های آنلاین خودتان نیز جلوگیری می کنید. اگر شما پردازش DNS خود را به یک سرویس شخص ثالث امن منتقل کرده اید که پایگاه داده آن را با کسی به اشتراک نمی گذارد این ویژگی می تواند بسیار موثر باشد.
نام: Simple DNSCrypt
شرکت سازنده: Christian Hermann
ورژن: v0.7.1
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Simple DNSCrypt v0.7.1 x64 - win

Simple DNSCrypt is a lightweight but incredibly powerful online security app that surfaces advanced techniques used to mask your online browsing habits and makes them available even to the PC novices.

لینک دانلود