تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SIV (System Information Viewer) v5.47 نسخه ویندوز

(SIV (System Information Viewer

برنامه ای ویندوزی است برای نمایش مقدار زیادی از اطلاعات مفید ویندوز ، شبکه و سخت افزار است و اطلاعات مربوط به CPU ، PCI ، کارت گرافیک ، برداصلی یا MainBoard ، اطلاعات USB ، سنسورهای سخت افزاری و … را نمایش می دهد . این برنامه به لطف قابلیت قابل حمل بودن برنامه نیازی به نصب ندارد و با هر وسیله ای قابلیت جا به جایی دارد و تنها کافی است که به سیستم مورد نظر متصل شود و با چند کلیک ساده اطلاعات جامعی دستگاه مورد نظر را ارائه دهد . در نرم افزار (SIV (System Information Viewer قابلیت دیگری نیز وجود دارد که به به کار انداختن آن می توانید داده های مربوط به سیستم عامل ، مقدار استفاده از منابع ، مقدار حافظه رم قابل دسترس و … را ببینید و آنها را به صورت یک اطلاعات آماری حرفه ای ذخیره کنید . همچنین در

نرم افزار (SIV (System Information Viewer

می توانید به فایل های رجیستری ویندوز دسترسی داشته باشید و آنها را ویرایش کنید . کار اصلی این برنامه مانیتورینگ سیستم شما است که قابلیت های دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد . این برنامه با توجه به حجم بسیار پایینی که دارد نرم افزاری مناسب برای مانیتورینگ هر سیستمی می باشد و به راحتی قابلیت حمل دارد و بدون نصب اجرا می شود .  
نام: (SIV (System Information Viewer
حجم فایل: 12 مگابایت
شرکت سازنده: Ray Hinchliffe
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.47
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SIV (System Information Viewer) - v5.47 - Win

This program is a general Windows utility for displaying lots of useful Windows, Network and hardware info – CPU info, PCI info, PCMCIA info, USB info, Machine Info, Hardware Sensors, Networked computers, Operating System Information and more.Thanks to its portability, it doesn’t require installation. So, it can be placed on an external drive and directly run on any computer. Plus, Windows registry settings are not be changed.

لینک دانلود