دانلود بازی Skautfold: Shrouded in Sanity Build 5135720

Skautfold: Shrouded in Sanity

یک بازی ترسناک با مخوریت تلاش برای بقا می باشد و با الهام از بازی های Dark Souls ، Resident Evile 1 و Eternal Darkness ساخته شده است . داستان بازی در بریتانیا و در سال 1897 اتفاق می افتد و زمانی است که از طرف پادشاه به شما دستور داده می شود تا منشا یک مه غیر طبیعی که برلین را پوشانده و به طرف بریتانیا می آید را مشخص کنید و بفهمید علت آن چیست و چگونه می توان جلوی آن را گرفت . هر کس که از این مه استنشاق کند دچار جنون می شود و به سمت انسان های سالم و عادی دیگر حمله می کند . شما در بازی Skautfold: Shrouded in Sanity باید در این مه قدم بزنید ، با دشمنان مبارزه کنید ، منشا این مه را پیدا کنید و سعی کنید جلوی آن را بگیرید . اما خیال نکنید که این کار ساده ای است و به هیمن راحتی می توان این کار را انجام داد . بسیاری از مردم از این مه رد شده اند و در نتیجه آنها دیوانه شده و به سمت شما حمله می کنند . در

بازی Skautfold: Shrouded in Sanity

اسلحه های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند تا راهتان را باز کنید همچنین برای صدماتی که ممکن است ببینید چیزی به اسم Vitae وجود دارد که شما را بهبود می دهد و کمک می کند که راهتان را ادامه دهید . مراقب باشید ، شما نمی دانید چه دشمنانی در این مه پرسه می زنند و قصد جان شما را دارند . 
نام: Skautfold: Shrouded in Sanity
حجم فایل: 297 مگابایت
شرکت سازنده: Steve Gal
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 5135720
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Pugware
رمز فایل: www.download.ir

Skautfold: Shrouded in Sanity Build 5135720 - Portable

Set in the alternative historical setting of 1897 Angelic Empire of Britannia, your contract will order you to eliminate the source of the unnatural fog enveloping the Berelai Manor.Discover the secrets of the estate, as you look for answers among the violent inhabitants.A strange and repelling madness took hold of the servants roaming the halls, and they will attack on sight, for their madness is one rooted in a deeper understanding of cosmic insignificance.

لینک دانلود