تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Sky Dancer: Seven Worlds v0.0.72

Sky Dancer: Seven Worlds

یک بازی اندروید در زمینه گیم های ماجراجویی می باشد. در این بازی شما باید در نقش کاراکتری با نام دیوید به سیاره مریخ سفر کرده و وارد یک ماجراجویی بسیار هیجان انگیر در این سیاره شوید. این بازی از چندین نقشه و حالت مختلف تشکیل شده است. هر یک از این حالت ها داستان بازی متفاوت بوده و ممکن است تا ساعت ها شما را سرگرم نمایید. در حالت اصلی بازی که Mars Skyland نام دارد، وظیفه شما محافظت از درخت جاودانگی در این سیاره می باشد. که با ماجراجویی های فراوان باید شرایط لازم برای زنده نگه داشتن این درخت را فراهم نمایید. یکی از ویژگی های این بازی کیفیت بالای آن می باشد. بر خلاف حجم کم بازی، این گیم از کیفیت بالایی در طراحی برخوردار می باشد که در هنگام انجام آن حس خوبی به شما دست خواهد داد.

بازی Sky Dancer: Seven Worlds

توسط شرکت TOPEBOX طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4 و دانلود بیش از 10 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین گیم های اندروید در سبک ماجراجویی تبدیل شود.
نام: Sky Dancer: Seven Worlds
حجم فایل: 18 + 99 مگابایت
شرکت سازنده: TOPEBOX
ورژن: 0.0.72
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Sky Dancer: Seven Worlds - v0.0.72

Deep dive into the Skyland from Mars, David has reached to the never-explored-Worlds-before. Fly above windy hills, overcome mysterious canyons, conquering heights that humans dare not to think of... And one step of a time, the mythical Seven Worlds reveal before his eyes.

لینک دانلود