تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی SkylinesAcademy – Kubernetes on Microsoft Azure Fundamentals

SkylinesAcademy Kubernetes on Microsoft Azure Fundamentals

شناخت کاملی از Kubernetes on Azure کسب کنید.شما برنامه ای دارید که می خواهید آن را مستقر کنید و آزمایش کنید و برای این کار باید زیرساخت های پشتیبانی را ایجاد کنید ، مثلاً ماشین های مجازی مستقر کنید ، شبکه را مدیریت کنید ، اجازه دسترسی به زیرساخت ها را بدهید و اجزای مورد نیاز برای استقرار را شناسایی کنید. اینها بسیاری از پیش نیازهای استقرار و آزمایش یک برنامه هستند اما اگر بتوانید بدون نیاز به مدیریت زیرساخت های زیربنایی ، به راحتی یک برنامه کاربردی مستقر کنید و آن را در حد امکان مقیاس بندی کنید ، چه می کنید؟ در این دوره آکادمی Skylines ، شما همه چیز را در مورد چگونگی انجام این کار با یک پلت فرم ارکستراسیون به نام Kubernetes ، به ویژه Azure Kubernetes Service (AKS) یاد خواهید گرفت. نویسنده و مدرس آکادمی Skylines ، مایکل لوان ، شما را راهنمایی می کند و مقدمه ای بر کوبرنتس ، استقرار سرویس Azure Kubernetes (AKS) ، استقرار برنامه ها ، نظارت بر AKS ، ادغام مداوم استقرار مداوم (CICD) و AKS را به شما آموزش می دهد. با استفاده از رویکرد آکادمی Skylines ، سخنرانی های willeducateyou در مورد اصول و اصول اساسی Kubernetes درباره Azure و نسخه های نمایشی willenableyou با یک تجربه عملی با استفاده از سناریوهای توانمندسازی شما در دنیای واقعی شکل پیدا می کند .
نام: SkylinesAcademy - Kubernetes on Microsoft Azure Fundamentals
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: SkylinesAcademy
تاریخ انتشار: 1399/10/10
کیفیت: 1080p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

SkylinesAcademy - Kubernetes on Microsoft Azure Fundamentals

Here’s the scenario: You have an application you would like to deploy and test and in order to do so, you must create supporting infrastructure e.g., deploy virtual machines (VMs), manage networking, allow permissions to infrastructure, and identify components required to deploy the application. Those are a lot of prerequisites for deploying and testing an app!
But what if you could easily deploy an application and scale it out as much as possible without the need to manage the underlying infrastructure?

لینک دانلود