تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی دوره های بنیادی گزینه های SMBs

SMB’s Options Fundamentals Course

فیلم آموزشی محصول کمپانی Oreilly و به زبان انگلیسی میباشد . SMB’s Options Fundamentals Course یک سریال ویدیویی پنج قسمتی است و برای معامله گران تازه کار و سطح متوسط ساخته شده است که به دنبال یادگیری اصول گزینه های تجارت گسترده برای درآمد ماهانه هستند . فیلم آموزشی SMB’s Options Fundamentals Course شامل یک بررسی کامل از اصول اولیه گزینه ها است ؛ هر ویدیو با یک پاورپوینت همراه است که اساس سخنرانی های ویدیویی و نمایشگرهای صفحه را تشکیل می دهد و پس از اتمام دوره ، به عنوان یک مرجع استفاده میشود . پس از اتمام

دوره SMB’s Options Fundamentals Course

مخاطبان در موقعیتی قرار می گیرند که بتوانند عمیق تر به بسیاری از استراتژیهای قدرتمند و پیشرفته که در دسترس تجار گزینه های دانش قرار دارد ، بپردازند . مفاهیم گزینه های بنیادی: این فیلم با جزئیات توضیح می دهد که قراردادهای گزینه چیست و روشهای مختلفی برای طبقه بندی آنها وجود دارد . هدف از این ویدئو ارائه تعاریف اصلی گزینه ها به بینندگان است که درک آنها از نحوه ترکیب گزینه ها در گسترش به عنوان یک استراتژی برای درآمد تجاری را سوق می دهد . این ویدیو نحوه تغییر گزینه ها را با توجه به تغییر سهام یا شاخص هایی که از آنها گرفته می شود ، توصیف می کند . تغییرات در قیمت گزینه ها بر اساس تغییر در نوسانات بازار ، گذشت زمان و حرکت قیمت ها در سهام یا شاخص زیر بررسی می شود . وقتی بینندگان مطالب موجود در این فیلم را درک کنند ، می توانند درک کنند که چرا استراتژی های گزینه های متفاوت و پیشرفته تر کار می کنند .
نام: SMB’s Options Fundamentals Course
حجم فایل: 584 مگابایت
شرکت سازنده: Oreilly
تاریخ انتشار: 2012
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Oreilly
رمز فایل: www.download.ir

SMB’s Options Fundamentals Course

SMB's Options Fundamentals Courseis a five-part video series program that has been culled from a larger, more comprehensive series of option training videos developed by SMB.

لینک دانلود