تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Softdel BOSS Simulator v2.2.16.0 نسخه ویندوز

Softdel BOSS Simulator

یک ابزار شبیه سازی کامل دستگاه مجازی BACnet میباشد. همانطور که میدانید پروتکل BACnet یکی از محبوب ترین پروتکل های ارتباطی بوده که در هوشمند سازی ساختمان ها به کار میرود. در حقیقت این پروتکل برای مدیریت اجزای ساختمان مانند سیستم تهویه، فن کویل، شیر ها و… کاربرد دارد. حال

نرم افزار Softdel BOSS Simulator

به شما کمک میکند تا BACnet را مانیتورینگ کرده و آنرا به طور کامل بررسی کنید. این برنامه به شما اجازه میدهد تا بر روی ویندوز خود به شبیه سازی و رفع مشکلات BACnet بپردازید. Softdel BOSS Simulator با ویژگی های فوق العاده شبیه سازی  و عیب یابی از سیستم های A-B و B-side پشتیبانی کرده و علاوه بر کشف دستگاه ها، آنها را بررسی و باعث بهبود عملکرد آنها میشود. تکنسین ها میتوانند به کمک این برنامه دستگاه های فیزیکی و مجازی BACnet را کنترل و مدیریت کرده و مشکلات سرویس را برطرف کنند. همچنین این برنامه میتواند از دستگاه های شبیه سازی شده نسخه پشتیبان تهیه کرد و با اتصال دوباره به آنها اطلاعات را مجدد بررسی کند.
نام: Softdel BOSS Simulator
حجم فایل: 6.6 مگابایت
شرکت سازنده: Softdel
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.2.16.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Softdel BOSS Simulator v2.2.16.0

This is a sophisticated BACnet monitoring, debugging and simulation program that runs on any Windows® computer. It has a simple interface that is easy to use for BACnet professionals as well as novices.

لینک دانلود