تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Softube Heartbeat v2.5.9

Softube Heartbeat

نرم افزاری کاربردی می باشد که در آن ضربان انعطاف پذیر و قابل تغییر قلب منبع شما برای صداهای آشنا و در عین حال منحصر به فرد در دستگاه درام است.نرم افزار Softube Heartbeat از جلوه های داخلی و دستگاه لایه لایه خودکار استفاده می کند تا به کمک آن بتوانید بیت های  خود را به مکان های غیر منتظره ببرید.همچنین می توان از ابزار Heartbeat و ماژول های EQ در Modular استفاده کنید.در نرم افزار Softube Heartbeat هشت کانال صدای طبل ، بیشتر براساس سنتز آنالوگ مدل سازی شده است.این نرم افزار یک ماشین لایه خودکار چهار کاناله برای لایه بندی صداها یا ایجاد الگوهای ضربان می باشد. افکت های موجود در نرم افزار بسیار منحصر به فرد بوده و آن را به یکی از نرم افزارهای کاربردی در این زمینه تبدیل کرده است . شما هم اگر جز آن دسته از افراد می باشید که می خواهید صداهای جذاب به درام خود اضافه کنید توصیه می کنیم تا از این برنامه جذاب استفاده کنید .
نام: Softube Heartbeat
حجم فایل: 19 مگابایت
شرکت سازنده: Softube
ورژن: v2.5.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Softube Heartbeat v2.5.9

Flexible and tweakable, Classic drum synthesis is back with a vengeance! Flexible and tweakable — Heartbeat is your source for familiar, yet unique, drum machine sounds.
Use the built-in effects and the innovative Auto Layer Machine to take your beats to unexpected places. Or use Heartbeat's instrument and EQ modules in Modular.Eight channels of drum sounds, mostly based on modeled analog synthesis Four channel Auto Layer Machine for layering sounds or triggering beat patterns
Adapted versions of TSAR-1 Reverb and Valley People Dyna-mite included, as well as Filter Echo and output saturation

لینک دانلود