تبلیغات
تبلیغات

دانلود پلاگین Solid Angle 3ds Max to Arnold v4.0.2.24 – Win

Solid Angle 3ds Max to Arnold

یک پلاگین فوق العاده و بسیار قدرتمند برای نرم افزار محبوب 3D MAX بوده که به شما اجازه می دهد تا بهترین رندر ها را در تصاویر ایجاد کرده و به ساخت انیمیشن های طولانی بپردازید. همانگونه که میدانید رندر کردن تصاویر یعنی ساخت تصاویر سه بعدی و اجرای آن در برروی صفحه نمایش دو بعدی، که اینکار توسط بسیاری از نرم افزار های گرافیکی انجام پذیر میباشد. حال امروز میخواهیم

پلاگین Solid Angle 3ds Max to Arnold

را که برای نرم افزار مشهور 3D MAX بوده را برایتان معرفی کنیم. پلاگینی که به شما کمک میکند تا بهترین نور پردازی ها را برای تصاویر خود انجام دهید. موتور رندر Solid Angle 3ds Max to Arnold به صورت پیشفرض بوده که به همراه برنامه 3D MAX استفاده می شود و در عین حال یکی از برترین موتور ها در زمینه تولیدات عظیمی همچون Gravity, Elysium, Pacific Rim, Alice in Wonderland و… میباشد. همین امر باعث شده تا کاربران بتوانند بیشتر از هر زمانی به این موتور فوق العاده اعتماد کرده و از آن استفاده کنند تا بتوانند بهترین رندر تصاویر را ایجاد کرده و انیمیشن ها و یا تبلیغات طولانی خود را طراحی کنند. پشتیبانی از نورپردازی مبتنی بر تصویر، نور های پیش فرض، پشتیبانی از فایل های AOVs & Deep EXR، پشتیبانی از 3rd Party آرنولد و… همگی از ویژگی های فوق العاده و کلیدی این پلاگین محبوب می باشند.
نام: Solid Angle 3ds Max to Arnold
حجم فایل: 255 مگابایت
شرکت سازنده: Solid Angle
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.0.2.24
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Solid Angle 3ds Max to Arnold v4.0.2.24 - Win

Arnold for 3ds Max is an unbiased, physically based, ray tracing 3D rendering engine. It is the default complex rendering engine that comes along with 3ds Max, and it is one of the most used engines in major productions like Gravity, Elysium, Pacific Rim, Alice in Wonderland, and many others. It excels itself in achieving reliable, good looking, realistic results rather quickly, which can give the user time to spend improving the actual scene, rather than tweaking its settings.

لینک دانلود