تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Sometimes Always Monsters نسخه کرک شده PLAZA

Sometimes Always Monsters

در واقع یک شبیه‌ساز زندگی است که سرگذشت یک زوج و تصمیمات دشوار آنان را بیان می‌کند. بازی کاملاً داستان محور است و داستان آن در طی روند بازی به‌صورت بخش به بخش به بازیکن ارائه خواهد شد. تصمیمات شما بسیار با اهمیت است و آینده شما درگرو تصمیماتی که در حال حاضر اتخاذ می‌کنید شکل خواهد گرفت. شخصیت اصلی بازی یک نویسنده است که به‌تازگی ازدواج کرده است. او برای تکمیل کردن رمانش و تکمیل آن، در یک تور مسافرتی بزرگ شرکت می‌کند و به کشورهای مختلفی سفر می‌کند. در طی این مسافرت هاست که متوجه می‌شود که شایعات عجیبی در بین مردم دهان‌به‌دهان می‌چرخد. شایع پراکنان سعی می‌کنند تا با شایعاتی او را کلاه‌بردار و کتاب‌هایش را بی‌ارزش جلوه دهند. با کمک این تور مسافرتی به پنج کشور مختلف سفر خواهید کرد و با طرفداران و منتقدان بسیاری روبه‌رو خواهید شد. درصورتی‌که اندکی زرنگ باشید و تصمیمات درستی بگیرید، قادر خواهید بود تا دست کسانی که پشت این توطئه‌ها و شایعات هستند را رو کرده و خود را از این مهلکه نجات دهید. تصمیمات شما فقط به دیالوگ‌های کوتاه و خسته‌کننده ختم نمی‌شود، بلکه تصمیمات مهم‌تر و کلی‌تری باید اتخاذ کنید که در روند زندگی شما مؤثر خواهند بود. به‌عنوان می‌توانید تصمیم بگیرید تا در زمینه کاری خود یعنی نویسندگی تلاش کنید یا به استراحت و عشق‌وحال بپردازید و به‌طورکلی نویسندگی را کنار گذاشته یا در بهترین شرایط ممکن کمتر آن را دنبال کنید. در طی روند داستانی

بازی Sometimes Always Monsters

این انتخاب به شما داده شده است تا با افراد مختلف ارتباط برقرار کرده و دوست شوید. دوستی با افراد مختلف در عین اینکه مزایایی دارید معایبی نیز دارد زیرا دوستان از شما خواسته‌هایی خواهند داشت که باید نسبت به آنان پاسخگو باشید.
نام: Sometimes Always Monsters
حجم فایل: 882 مگابایت
شرکت سازنده: Vagabond Dog
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Vagabond Dog
رمز فایل: www.download.ir

Sometimes Always Monsters

Sometimes Always Monsters is a narrative roleplaying life simulator filled with choices. You play a recently married author who joins a cross-country bus tour to promote your next upcoming novel. Along the way, you hear about vicious rumours claiming you're a total fraud.

لینک دانلود