تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Somewhere Sect of Relic نسخه DARKSiDERS

Somewhere Sect of Relic

یک بازی اول‌شخص ترسناک و در سبک معمایی است که بازیکن را به جای خشونت و کشت و کشتارهای بی‌حدوحصر با معماهای سختی روبه‌رو می‌کند که قدرت حل مسئله او را به چالش می‌کشد. گیم پلی

بازی Somewhere Sect of Relic

مملو از محیط‌های ترسناک و شک‌برانگیز است و بازیکن را برای مدت بسیار طولانی در حالت ترس و شوک نگه می‌دارد. بازی در شهر استانی کوچکی روایت می‌شود و شخصیت اصلی داستان Hakan نام دارد که یکی از ساکنان سرشناس این شهر مخوف است. این شهر مملو از قدرت‌های فرا طبیعی است که هر روز بلایی بر سر ساکنان نازل می‌کند. تنها هدف Hakan محافظت از دخترش Nazli اما اوضاع خوب پیش نمی‌رود و Nazli به شکل مرموزی ناپدید می‌شود. حال او تنها یک هدف دارد و قصد دارد هر چه سریع‌تر دخترش را نجات دهد. 
نام: Somewhere Sect of Relic
حجم فایل: 607 مگابایت
شرکت سازنده: Berkan Toker
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - اول شخص - ترسناک - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Berkan Toker
رمز فایل: www.download.ir

Somewhere Sect of Relic - DARKSiDERS

Somewhere is a first person survival horror game, emphasizing on survival and problem solving instead of mindless violence and gore.
Somewhere will put players on edge like never before as they explore ominous and mysterious environments, the unknown awaiting them behind every corner. Somewhere is a horrific experience that will grip players from its opening thrills to its chilling denouement.

لینک دانلود