تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر SONG OF HORROR Episode 3 نسخه CODEX

SONG OF HORROR Episode 3

در قسمت های قبلی دومین برخورد شما با  The Presence باعث شد تا شما به مغازه ی عتیقه فروش Färber بروید و موفق شدید که در آن یک کلید مهم را به دست آورید . ماجراجویی شما به سمت پاسخ های وحشتناکی برای سوالاتی که داشتنید رفت و همچنین پرسش های جدیدی را در مورد خانواده ی نفرین شده ی Husher برایتان ایجاد کرد . شما می خواهید از شر این چیزی که شما را آزار و اذیت می کند خلاص شوید ، پس تحقیقات که دانشگاه ایالتی هنر و علوم انسانی بر روی Husher انجام داده است را دنبال می کند و محل کار او و آخرین جایی که او را زنده پیدا کرده بودند ، پیدا می کنید . شما با نزدیکترین آشنایان او وارد ساختمان می شوید ، جایی که The Presence بسیار پرخاشگرتر از قبل شده است . چه چیزهایی در

بازی SONG OF HORROR Episode 3

وجود دارند ؟ در این قسمت ماجراجویی شما در یک دانشگاه متروکه ادامه می یابد . یک ویژگی جدیدی که در این قسمت وجود دارد ، این است که شما در برخی از موقعیت های خاص بازی می توانید شخصیت خود را تغییر دهید تا بتوانید در مناطق مختلف این دانشگاه به جست و جو و کاوش بپردازید . یک سری شخصیت جدید مانند عمر نصیری ، همکاری Husher ، گریس ریچاردز ، شاگرد Husher و البته چند شخصیت که از دیدنشان بسیار شگفت زده خواهید شد ، نیز در این قسمت حضور دارند . اتفاقات داستانی این قسمت جذابتر از قبل هستند و تهدیدها و چالش های بیشتری در آن وجود دارند . 
نام: SONG OF HORROR Episode 3
حجم فایل: 11.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Protocol Games
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: ? Raiser Games
رمز فایل: www.download.ir

SONG OF HORROR Episode 3 - CODEX

Previously, in Song of Horror… Your second encounter with The Presence led you to Färber’s antique shop, where you managed to get your hands on a key artifact. Your adventure drove you to some terrifying answers, as well as new questions about the curse of the Husher family. Wanting to get rid of the haunting song, you decide to follow Husher’s investigation at the State University of Arts and Humanities he works at - both Husher’s place of work, and mysteriously the last place he was seen alive. Joining forces with his closest acquaintances, you enter the building, where The Presence is more aggressive than ever before.

لینک دانلود