تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Soul Saga نسخه Early Access

Soul Saga

یک بازی نقش‌آفرینی منحصربه‌فرد است که بر روی اکتشافات فضایی چالش‌برانگیز، سیستم کنترل و مدیریت کاملاً تاکتیکی و جهانی نابودشده و مملو از عناصر آخرالزمانی تمرکز دارد. یکی از قابلیت‌های مهم

بازی Soul Saga

وجود شخصیت‌های مختلف است که با جمع‌آوری امتیاز می‌توانید آن‌ها را بازگشایی و استخدام کنید. سیستم مبارزاتی ATB به شما این اجازه را می‌دهد تا نیروی‌های خود را در قالب‌های مختلف دفاعی و تهاجمی سازمان‌دهی کرده و شانس خود را برای پیروزی افزایش دهید. هر نوبت از مبارزه با نوبت قبلی متفاوت است و استراتژی متفاوتی از جانب بازیکن طلب می‌کند. به‌طورکلی، سیستم مبارزاتی بازی شما را قادر می‌سازد تا کاملاً بر جریان نبردها و مبارزات نفربه‌نفر مسلط شده و امکان پیاده‌سازی استراتژی‌های مختلفی داشته باشید. جهان بازی Medonia نام دارد و مملو از جاذبه‌های تاریخی و طبیعی قابل اکتشاف است. درجات سختی متفاوتی در بازی قرار داده شده است که کاملاً قابل تنظیم و شخصی‌سازی است. برای تنظیم درجه سختی معیارهای متفاوتی مانند قیمت آیتم‌های فروشگاه، سرعت جمع‌آوری امتیازات، میزان خط سلامتی دشمنان مختلف و … وجود دارد.
نام: Soul Saga
حجم فایل: 994 مگابایت
شرکت سازنده: Disastercake
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Disastercake
رمز فایل: www.download.ir

Soul Saga - Early Access

Soul Saga is a uniquely challenging JRPG-rogue-lite hybrid with a strong focus on challenging and skill-based airship exploration, rewarding and strategic guild management, and a world that's literally destroyed over time.

لینک دانلود