دانلود بازی Space Engineers Frostbite v1.194.207 نسخه CODEX

به روز رسانی :

1399/02/06 نسخه Space Engineers Frostbite v1.194.207 - CODEX اضافه شد.

Space Engineers Frostbite

جدیدترین بسته الحاقی بازی جذاب Space Engineers است که تمامی محتویات اضافی موجود یعنی the Frostbite Scenario, the Antenna Dish, the Dead Engineers, the Gate, the Offset door, the Frozen Armor Skin و the LCD Posters را شامل می‌شود. شاید مهم‌ترین بخش این بسته الحاقی بخش داستانی جدیدی تحت عنوان سناریو فراست بایت است. در این بخش شما باید به‌عنوان یکی از اعضای مهم و نخبه‌ی گروه نجات فضایی کار خود را شروع کنید. داستان ازاین‌قرار است که شخصی مرموز با مرکز فرماندهی تماس گرفته و خبر از شئ مرموز اما ارزشمندی که در سیاره Triton قرار دارد می‌دهد. در چنین شرایطی شما و تیمتان به سطح این سیاره یخ‌زده فرستاده‌شده و وظیفه دارید تا شرایط موجود را بررسی کنید. در طی روند بازی با معماها و مسائل مهندسی بسیاری روبه‌رو خواهید شد که هرکدام از آن‌ها قدرت خلاقیت و تفکر شمارا طلب می‌کند. یکی از مهم‌ترین آیتم‌های اضافه‌شده در

بازی Space Engineers Frostbite

یک دیش مخابراتی به نام Antenna Dish است که برای مخابره پیام‌ها در بین ستارگان استفاده می‌شود. در کنار تمامی این محتویات کوچک و بزرگ، قابلیت‌های شخصی‌سازی مهمی مانند Frozen Armor Skin نیز به بازی اضافه‌شده است که در ایجاد تجربه‌ای بهتر به شما کمک می‌کند.
نام: Space Engineers Frostbite
حجم فایل: 13.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Keen Software House
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.194.207
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Keen Software House
رمز فایل: www.download.ir

Space Engineers Frostbite v1.194.207 - CODEX

The Space Engineers - Frostbite includes: the Frostbite Scenario, the Antenna Dish, the Dead Engineers, the Gate, the Offset door, the Frozen Armor Skin and the LCD Posters.

لینک دانلود