تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید تیم فضایی Spaceteam v2.8

Spaceteam

یک بازی اندروید در زمینه گیم های سرگرم کننده و هیجانی می باشد. این بازی به صورت گروهی قابل انجام بوده و در آن باید با کمک دوستان خود از یک سفینه در حال سقوط نجات پیدا کنید. سفینه شما در نهایت سقوط خواهد کرد و میزان زمانی که توانسته اید از سقوط این سفینه جلوگیری کنید، به عنوان رکورد در پروفایل شما ثبت خواهد شد. این بازی به صورت آنلاین قابل برگزاری بوده و برای انجام آن نیازمند یک کانکشن اینترنت می باشید. گیم پلی و روش انجام بازی نیز تقریبا ساده می باشد. در واقع با استفاده از کلیدهای کنترلی در سفینه و انجام فعالیت های گفته شده به صورت گروهی، باید از سقوط سفینه جلوگیری نمایید.

بازی Spaceteam

توسط شرکت Henry Smith طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز خیره کننده 4.8 و دانلود بیش از 1 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های اندروید در زمینه گیم های سرگرم کننده و آنلاین تبدیل شود. در نظر داشته باشید که تنها راه موفقیت در این بازی انجام آن به صورت گروهی می باشد که این قابلیت می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نماید. 
نام: Spaceteam
حجم فایل: 62 مگابایت
شرکت سازنده: Henry Smith
ورژن: v2.8
آپدیت: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مهیج - گروهی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: بالای 3 سال
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Spaceteam v2.8

Do you like pushing buttons and shouting at your friends? Do you like discharging Clip-jawed Fluxtrunions? If you answered yes, or no, then you might have what it takes to be on a Spaceteam. Spaceteam is a cooperative party game for 2 to 8 players who shout technobabble at each other until their ship explodes. Each player needs a mobile device (Android and Apple devices can play together over Wifi!).

لینک دانلود