دانلود بازی واقعیت مجازی Spark of Light نسخه Portable

Spark of Light

ماجرایی است متفاوت که روایت گر تلاش یک قهرمان برای بازگرداندن نور و صلح به دنیای خودش است! Spark of Light در ابتدا برای کاربران تلفن‌های همراه منتشر شد اما به دلیل محبوبیت زیاد و بازخوردهای مثبتی که از جانب هواداران و منتقدان دریافت کرد سرانجام برای پلتفرم کامپیوترهای شخصی نیز منتشر گشت. این عنوان ساخته استودیو بازی‌سازی مشهور Pillow’s Willow می‌باشد که سابقه درخشانی در طراحی و توسعه بازی های واقعیت مجازی دارد. شخصیت اصلی بازی یک موجود خیالی به نام نرو (Nerow) است که قصد دارد نور و روشنایی را به دنیای تاریک خودش بازگرداند و در همین راستا سفر سرگرم‌کننده ای را شروع می‌کند که مملو از معماها و پازل‌های چالش‌برانگیز است. برای پیدا کردن راه در میان تاریکی، نرو باید پروانه‌های نورانی را دنبال کند که هرکدامشان او را به سمت معمایی می‌برند. با حل این معماها و پشت سر گذاشتن آن سرانجام راز نور دزدیده‌شده برملا شده و او پیروز می‌گردد. شاید تاکنون این سؤال برایتان پیش‌آمده باشد که چرا این نور این‌قدر بااهمیت است؟ در جواب باید گفت که این نور Sun-bug نام دارد که تعادل جهان طبیعت به آن وابسته است و بدون آن هرج‌ومرج و سراسیمگی تمام جهان را فرامی‌گیرد. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های کلیدی

بازی Spark of Light

می‌توان به جهانی پویا، قابلیت اکتشاف و معماهای متنوع، پشتیبانی از حالت 360 درجه، گیم پلی بدون خشونت و جذاب و 5 سطح با محیط‌ها و اتمسفرهای مختلف اشاره کرد.
نام: Spark of Light
حجم فایل: 420 مگابایت
شرکت سازنده: Pillow's Willow
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
منتشر کننده: Pillow's Willow
رمز فایل: www.download.ir

Spark of Light - Portable

The award winning mobile VR game, finally available on Steam! Help Nerow bring back the light to his magical world, by solving compelling environment puzzles. Search for hidden fireflies that guide Nerow through the darkness and help him solve the mysteries of the stolen light. Together with Nerow you will go on a magical journey to rescue the Sun-bug and restore the natural balance!

لینک دانلود