تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Star Conflict Heroes v1.6.11.23620

Star Conflict Heroes

بازی تخیلی و بسیار جذاب می باشد که در آن شما فرمانده یک ناوگان سفینه فضایی می باشید و شما در جنگ ستارگان هستید ! با بیگانگان که قصد نابودی انسان های را دارد بجنگید و با استراتژی های حرفه ای آنها را نابود کنید تا به بقای بشریت کمک کنید . با جنگ با این بیگانگان امتیاز و سکه جمع کنید و با استفاده از آنها در طول بازی سفینه های جدید ، سلاح های قدرتمند و بسیار آیتم های دیگر را در بازی خریداری کرده و یا آنها را ارتقاء داده تا در نبرد های سخت تر شرکت کنید . در ناوگان شما بیش از 50 نوع سفینه قدرتمند حضور خواهند داشت که باید آنها را باز کنید . بازی دارای سیستم ترکیبی بوده و به صورت 4 در مقابل 4 می باشد که هیجان و جذابیت بازی را چندین برابر می کند .

بازی Star Conflict Heroes

دارای گرافیکی 3 بعدی و خیره کننده می باشد که مخاطب را محو نمایش های بازی خواهد کرد . بازی در نسخه های بعدی خود آیتم و سلاح های جدید و همینطور مراحلی تازه را در اختیار قرار خواهد داد که در موقع انتشار آن برای شما کاربران عزیز در سایت قرار خواهیم داد .
نام: Star Conflict Heroes
حجم فایل: 307 مگابایت
شرکت سازنده: Gaijin Distribution KFT
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.6.11.23620
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

Star Conflict Heroes - v1.6.11.23620 + Data

Command and expand a fleet of spacecraft in Star Conflict Heroes, the sci-fi action RPG! Explore a vast, story-rich universe, acquire new starships and upgrade their unique abilities. Battle pirates, aliens and players in thrilling real-time tactical combat!

لینک دانلود