دانلود بازی Star Renegades v15.02.2021 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/29 نسخه Star Renegades v15.02.2021 - Portable اضافه شد.

Star Renegades

یک بازی میان بعدی استراتژیک نقش آفرینی روگ لایت می باشد که در آن شما باید به جمع قهرمانان بپیوندید و با دشمن های بسیار زیرک و باهوش این عنوان مبارزه کنید . یک ربات خدمات رسان با نام J5T-1N از یک تهدید شیطانی ار سوی نیرویی که با نام Imperium شناخته می شود ، خبر می دهد . اکنون شما باید در یک کمپین ماموریتی که محیط های آن به صورت تصادفی تولید می شوند ، مبارزه کنید و زنده بمانید . سیستم مبارزات

بازی Star Renegades

نوبتی می باشد . دشمن های شما در این عنوان در سطح های مختلفی قرار دارند و هر چه سطحشان بالاتر باشند ، قوی ترند و هوش بالاتری دارند و مبارزه با آن ها چالش برانگیزتر است . هنگامی که گروه قهرمانان شما در مبارزه با Imperium شکست بخورد ، J5T-1N به یک بعد دیگر می رود و تمام اطلاعات و چیزهایی که در مبارزه به دست آوردید را در اختیار یک گروه دیگر از قهرمانان می گذارد تا شاید آن ها بتوانند دشمن را شکست دهند . هر بعد در این بازی روند منحصر به فرد خود را دارد و بسیار چالش برانگیز است و هیچ بعدی مانند دیگری نیست . سیستم مبارزات بازی طراحی خیلی خوبی دارد و می تواند شما را تا مدت ها سرگرم کند . بازی شامل انواع مختلفی از دشمن ها و باس فایت ها می شود که تنوع بسیار عالی ای در روند بازی ایجاد می کند . ده ها شخصیت جایگزین در بازی وجود دارند که شما می توانید آن ها را به گروه قهرمانان خود اضافه کنید و ماموریت ها را کامل کنید . توسعه دهندگان این بازی از موتور اختصاصی Rebellion Engine برای ساخت آن استفاده کرده اند که به آن ها این امکان را داده است تا موارد تصادفی و رویدادها را به بهترین شکل ممکن در این عنوان پیاده کنند . 
نام: Star Renegades
حجم فایل: 1.42 گیگابایت
شرکت سازنده: Massive Damage, Inc
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v15.02.2021
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Raw Fury
رمز فایل: www.download.ir

Star Renegades v15.02.2021 - Portable

A service robot named J5T-1N has arrived in your dimension to warn of impending doom from an overwhelming force known as the Imperium. Fight for survival across a procedurally generated and emergent mission-based campaign through reactive, tactical turn-based battle system that emphasizes interrupts and counters. Standing in your way is an intelligent Adversary system with enemy officers that evolve and move up in the ranks.

لینک دانلود