معرفی بازی آنلاین Starbase

Starbase

یک بازی آنلاین است و به شما این امکان را می دهد تا در ساخت و طراحی سفینه فضایی و ایستگاه های فضایی ، اکتشافات ، جمع آوری منابع ، تجارت ، مبارزه و … دخالت داشته باشید و برای خودتان در فضا یک امپراطوری به راه بیاندازید . گرافیک بازی به صورت مکعب های کوچک است که در دنیایی بزرگ قرار گرفته اند . این بازی به نوعی جهان باز است و به بازیکن آزادی عمل بسیار زیادی می دهد تا بتواند نوآوری کند و خلاقیت خودش را شکوفا سازد و از آن برای پیشبرد اهدافش در بازی استفاده کند . در بازی Starbase از ساخت سفینه های فضایی که می توانند به همه جای فضا سفر کنند گرفته تا کارخانه های عظیم اتوماتیک ساخت انواع وسایل را برای بازیکن آزاد گذاشته است تا بتواند هر آنچه که در ذهنش تصور می کند ، درون بازی به نمایش بگذارد و همه این موارد را نیز با رویکرد و استراتژی دلخواه پیش ببرد . در این بازی یک جهان پایدار و منفرد با هزاران بازیکن به صورت آنلاین وجود دارد که می توانید با آنها تعامل کنید و شروع به شکل دادن به جهان با ربات های همکار خود کنید و هر آنچه تصور می کردید و آرزوی آن را داشتید را به نمایش بگذارید . راز موفقیت در

بازی Starbase

تنها به مقدار سرمایه ای که دارید نیست بلکه به نبوغ شما و مقدار همکاری که با سایر بازیکنان خواهید داشت نیز مربوط می شود . محیط درون بازی کاملا تخریب پذیر است و می توانید هر آنچه که دلبخواه شما است را تخریب یا دوباره از نو بسازید . همچنین در این بازی می توانید سفینه فضایی ، ایستگاه ها و دستگاه های خود را تا جزئی ترین جزئیات طراحی کرده و بسازید و سفینه فضایی هایی را که ساخته اید به فروش بگذارید و از این طریق درون بازی امرار معاش کنید و کسب درآمد کنید . 
نام: Starbase
شرکت سازنده: Frozenbyte
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، شبیه سازی ، آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Frozenbyte
رمز فایل: www.download.ir

Starbase

Starbase is a massively multiplayer online game with gameplay focused on building and designing spaceships and stations, exploration, resource gathering, crafting, trading, and combat.Set in a universe of vast scale and detail, the fully-destructible environment and hybrid voxel/vertex-based game mechanics enable simulations in Starbase at immense depth, giving players the ultimate freedom to exploit their innovativeness and creativity. From constructing spaceships that can endure the hazards of space, such as collision and corrosive damages, to creating massive automated factories and designing electricity and data networks, the players are free to do it their own way.

لینک دانلود