تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید حالت بقا State of Survival v1.9.110

به روز رسانی :

1399/11/06 نسخه v1.9.110 اضافه شد.

State of Survival

نام بازی اندروید در سبک بازی های استراتژیک می باشد که توسط استودیوی بازی سازی KingsGroup Holdings برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . از زمانی که ویروس در کشور پخش شده است شش ماه می گذرد بسیاری از افراد آلوده شده اند اما بسیاری دیگر نیز همانند شما از این وضعیت نجات پیدا کرده اند و بقا یافته اند . شما باید با دوستان و باقی افرادی که آلوده نشده اند متحد شوید و برای زنده ماندن تلاش کنید شما تنها بازماندگان هستید وضعیت بسیار دشوار است ولی شما باید در هر شرایطی زنده بمانید . در ابتدا شما باید همراه با کمک دیگر افراد گروه پناهگاه هایی امن بسازید تا همه بتوانید در آن ها زندگی جدیدی را آغاز کنید . در رابطه با زامبی ها آزمایشاتی انجام دهید و راهی برای مقابله با این ویروس پیدا کنید تمام بازماندگان را پیدا کنید و به آن ها سرپناه بدهید . جهان در حال نابودی است و تنها شما و دیگر افرادی که آلوده نشده اند می توانید جلوی این نابودی را بگیرید خودتان را قدرتمند کنید و زمین را از این موجودات پاک کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک هستید بدون شک

بازی State of Survival

را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: State of Survival
حجم فایل: 140 مگابایت
شرکت سازنده: KingsGroup Holdings
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.9.110
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن - بقاء - زامبی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

State of Survival - v1.9.110

The infection ripped across the country taking civilization with it. Any surviving military or government went to ground. The land belongs to the infected now. As well as any survivors brave enough to stake their claim for it.Make friends or fight with other survivors. Do whatever you must to survive. It won’t be easy. The infected are everywhere. Resources are scarce and you must salvage what you can from the carcass of society.

لینک دانلود