دانلود بازی اندروید Steel And Flesh 2: New Lands v1.1

به روز رسانی :

1399/03/20 نسخه 1.1 اضافه شد.

Steel And Flesh 2: New Lands

نام بازی محبوب و بسیار خوش ساخت در سبک بازی های استراتژی و اکشن می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی و فایل دیتای بازی را دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . در

بازی Steel And Flesh 2: New Lands

شما در زمان قرون وسطی قرار خواهید گرفت که یکی از جذاب ترین فصل های تاریخی برای بازی های استراتژی اکشن می باشد . هنگامی که امپراطوری مغول در آسیا کشور گشایی می کند و قدرت گرفته است جنگ های صلیبی به خارج از خاورمیانه گسترش پیدا کرده است . نقشه عظیمی از 20 کشور متفاوت جهان در بازی در اختیار شما می باشد که باید از آن برای استراتژی های جنگی خود استفاده کنید . شما می توانید در بازی تلاش کرده تا با کشور هایی که می خواهید بیعت کرده و با آنها همکاری کنید تا قلمرو شما گسترش یابد و با کشور هایی که نمی خواهید هم وارد جنگ شده و آن ها را تصرف کنید . سپس شما با کشور گشایی و به دست آوردن غنایم جنگی می توانید ارتش خود را گسترش داده و یا سلاح های جنگی و دفاعی جدید خریداری کرده تا قدرت خود را افزایش دهید . این بازی اختیارات زیادی را در جنگ ها به نسبت دیگر بازی های استراتژی اکشن برای شما در نظر گرفته است و دارای گرافیکی 3بعدی و بسیار بالا بوده که شما را به حد بسیار زیادی حذب این بازی هیجانی و بسیار دقیق خواهد کرد .
نام: Steel And Flesh 2: New Lands
حجم فایل: 42+242 مگابایت
شرکت سازنده: VirtualStudio
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.2 و بالاتر

Steel And Flesh 2: New Lands - v1.1 + Data +Mod

Steel And Flesh 2: New Lands is a mixture of medieval 3D action and strategy. You have the opportunity to visit the Middle Ages in 1212, when the Mongol Empire is gaining strength in Asia, and the Crusades are in full swing in the Middle East. At your disposal is a huge map of the world, on which 20 large states are located.

لینک دانلود