دانلود بازی کامپیوتر ماجرایی استلا Stela – HOODLUM

به روز رسانی :

1398/12/24 نسخه HOODLUM اضافه شد.

Stela

یک بازی درباره زنی جوان است که شاهد روزهای پایانی یک دنیای باستانی اسرار آمیز است . این بازی با جوی زیبا و سینمایی توانسته است نظر مثبت اکثر منتقدان بازی های ویدئویی را کسب کند . شما در هنگام پیمودن یک سرزمین در حال نابودی ، باید بر چالش های هولناک نیز غلبه کنید . در بازی Stela همه چیز که در دنیای شما وجود دارد یک چالش است مثل حیوانات وحشی و دیوانه شده از ترس نابود ، زمینی که زیر پای شما نابود می شود و …. . علاوه بر این معماهایی پیچیده در بازی وجود دارد که حل آن در مدت زمان اندک باعث سختی بازی می شود . موجودات خطرناک و ناشناخته ای نیز در این سرزمین وجود دارند که خود بازی و حل معماها را سخت تر می کنند . در

بازی Stela

فرصت دارید تا دنیایی که در حال فروپاشی است را از دید یک زن جوان ببینید ، چالش های آن را حس کنید و از پیش رو بردارید ، محیط را برای حل معماها تغییر دهید ، جنگل های گسترده رو به ویرانی را ببینید و از آن عبور کنید و از خرابه های شهرها و روستاهایی که به خاطر آهر الزمان ایجاد شده است عبور کنید و خود را در این بازی نجات دهید . همه چیز به شما بستگی دارد که چگونه در این بازی دوام بیاورید هر چه در حل معماها سریع تر باشید زمان بیشتری برای پیشروی پیدا خواهید کرد . موسیقی متن به کار رفته در بازی مختص آن طراحی شده است و بازیکن را بهتر وارد فضای مرموز و سینمایی بازی می کند . 
نام: Stela
شرکت سازنده: SkyBox Labs
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SkyBox Labs
رمز فایل: www.download.ir

Stela - HOODLUM

Stela is a cinematic, atmospheric platformer about a young woman witnessing the final days of a mysterious ancient world.Overcome daunting challenges, treacherous terrain, and gargantuan beasts while traversing a decaying land.Manipulate the environment to solve elaborate puzzles and creep past dangerous creatures under cover of muted landscapes, all set to an original soundtrack.

لینک دانلود