تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Stellar Commanders نسخه DARKZER0

Stellar Commanders

فرصتی را در اختیار شما می گذارد تا با سایر بازیکنان به صورت آنلاین بر سر تصاحب ستارگان کهکشانی رقابت کنید . در این بازی که سبک استراتژیک به صورت زمان واقعی یا RTS دارد می توانید به یک فرمانده فاتح کهکشانی و بین ستاره ای تبدیل شوید . شما برای کسب منابع گرانبهایی که در هر سیاره یا ستاره وجود دارد مقابل دیگر بازیکنان قرار می گیرید و بر سر تصاحب آن با هم می جنگید . بازی به صورت 1 مقابل 1 است و امکان استفاده از انواع سلاح های سنگین مثل راکت ها ، بمب ها و … را برای شما مهیا کرده است . همه چیز بستگی به تاکتیک شما دارد که چه استراتژیکی بچینید تا بتوانید مقابل دشمنانتان به خوبی دوام بیاوردی و منابع یک سیاره را از آن خود کنید . در ابتدای بازی Stellar Commanders باید از بین دو جناح خیر و شری که وجود دارد یکی را انتخاب کنید و اینکار را باید عاقلانه انجام دهید ، در این بازی یک جناح که محافظ صلح بین کهکشانی بوده است در مقابل امپراطوری خبیث جین گوو قرار می گیرد . هر کدام قابلیت ها منحصر به فردی دارند و حتی امپراطوری جین گوو دارای تکنولوژی و فناوری پیشرفته تر است . با انتخاب هر کدام شما رنگ و شمایل گروه آنها را به خود و نیروهایتان می گیرید و بازی را با فرماندهی نیروها و نوع صحیح استراتژی آغاز می کنید .

بازی Stellar Commanders

را با الهام از بازی های استراتژیک در زمان واقعی دهه 90 میلادی مثل First Strike طراحی کردیم که تمام لذت بازی ها استراتژیک به طراحی اینگونه آن است و حالا ما موفق شدیم نوع خاص طراحی بازی را بر روی این بازی پیاده سازی کنیم . از امکانات بازی می توان به : یک بازی استراتژیک در زمان واقعی به همراه هوش مصنوعی بسیار کاربردی ، امکان جنگ بر روی هر سیاره برای تصاحب آن و یا نابودی آن ، دارای حالت داستانی که با انجام ماموریت ها جوایزی به شما داده می شود و … اشاره کرد . 
نام: Stellar Commanders
حجم فایل: 206 مگابایت
شرکت سازنده: Blindflug Studios AG
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Blindflug Studios AG
رمز فایل: www.download.ir

Stellar Commanders - DARKZER0

Stellar Commanders is a fast-paced multiplayer real-time strategy game that pits player against player in a bid to take control of distant planets as part of an inter-galactic war for precious resources.The speedy 1 vs 1 battles will see each player align with a different faction and choose units based on a deep roster of unlockable futuristic troops; from rockets, tanks and stealth generators to bombastic orbital satellites, all of which will help determine tactical decisions.

لینک دانلود