تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی علمی تخیلی Stellar Tactics v0.563b نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/07/22 نسخه Stellar Tactics v0.553 - GOG اضافه شد.

Stellar Tactics

یک بازی بسیار جذاب و تلفیقی از سبک های ماجرایی، استراتژیک و نقش آفرینی است که در آن با استفاده از یک سیستم جنگ Trun-Based باید به مبارزه بپردازید و با تکیه بر این تکنیک جنگی سعی کنید تا بهترین موفعیت ها را برای تیم خود فراهم کنید. لازم به ذکر است که در این بازی از یک سیستم جنگی جدید به نام Azimuth استفاده شده است که امکانات منحصر به فردی را به شما می دهد. بازی Stellar Tactics توسط شرکت بازی سازی Maverick Games برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است. تیم خود را تشکیل دهید، کشتی فضایی خود را تجهیز کنید و به سوی پیروزی و کشف جهان پیرامون خود قدم بردارید! بازی Stellar Tactics یک بازی جدید است که در آن تمامی تلاش های به کار برده شده است تا شما را با حس بازی های قدیمی نقش آفرینی آشنا کند و حس و حال بازی های قدیمی را دوباره زنده کند. در این بازی شما باید یک تیم بسیار قوی تشکیل دهید و به ساخت یک پایگاه نظامی در فضا بپردازید. همچنین در این بازی شما با یک دنیای آزاد و بسیار بزرگ روبرو هستید و باید برای بررسی آن و همچنین مهمترین مسئله یعنی بقا در فضا تلاش کنید. در بازی Stellar Tactics شما می توانید به بیش از 10000 قسمت مختلف سفر کنید و در هر منطقه به گشت و گذار، مبادله و جنگ بپردازید. همچنین سیاره ها و سیارک های بسیار زیادی برای اکتشاف وجود دارند و شما باید برای کشف اعماق فضا خود را آماده کنید.

..|| بازی Stellar Tactics هنوز مراحل طراحی و توسعه را طی می کند و در حال حاضر به صورت دسترسی زود هنگام یا Early Access در سرویس های استیم و GOG منتشر شده است ||..

نام: Stellar Tactics
حجم فایل: 7.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Maverick Games
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 8
ورژن: v0.563b
نسخه: GOG
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
منتشر کننده: Maverick Games
رمز فایل: www.download.ir

Stellar Tactics v0.563b - GOG

Bringing back the nostalgia, excitement, and wonder of classic RPG's, Stellar Tactics will thrill you with a compelling narrative, deep strategic squad-based ground combat and rewarding open world space exploration. To survive, you will need to build your team's skills and equip your party and ships with the best weapons, armor, and equipment you can find.

لینک دانلود