دانلود بازی Stoneshard v0.6.1.8 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/21 نسخه Stoneshard v0.6.1.8 - Portable اضافه شد.

Stoneshard

یک بازی نقش آفرینی و جهان باز است و شما در نقش یک مزدور قرون وسطایی هستید و در آن دوره زندگی این شخص را تجربه می کنید . اکنون فرصت دارید به سراسر پادشاهی جنگ زده سفر کنید و با بستن قرار داد با افراد برای اهداف آنها بجنگید و پول دربیاورید . در هر جنگ ممکن است شما زخمی شوید اما بعد از خاتمه آن می توانید زخم های خودتان را اصلاح کنید و آنها را مداوا کنید . همچنین می توانید شخصیت خودتان را بدون هیچ محدودیتی به روز رسانی کنید و تجهیزات و لباس های رزمی متنوعی را برای او بخرید .

بازی Stoneshard

دارای داستانی بینظیر است که مطمئنا شما را ساعت ها سرگرم می کند . این بازی با گرافیک دو بعدی دنیایی در حال فروپاشی را در قرون وسطا به نمایش می گذارد ، دنیایی که جنگ آن را ویران کرده است . روستاها تبدیل به ویرانه ها شده اند ، غارها و سیاهچاله ها پر شده است از هیولاهای شیطانی و جاده های قدیمی نیز پر شده است از راهزنهایی که برای سیر کردن شکم خود و همراهانشان مجبور به سرقت اموال مردم و کشتن آنها هستند . اقتصاد در این دنیا نیز در حال فروپاشی است و هر چیزی که فکرش را بکنید یا کمیاب و گران شده است و یا دیگر وجود ندارد اما با این حال برای شخصی مثل شما فرصت های فراوانی را آفریده است مثلا می توانید با بستن قرار داد بین خودتان و تاجرین کالای مخصوصی را برای آنها خریداری کنید و یا برای انجام کاری دشوار که شخصی از عهده آن بر نمی آید شما پا پیش بگذارید و آن کار را انجام دهید و در عوض آن سکه های طلا بگیرید . بازی Stoneshard پر است از راز و رمز که برای حل آنها باید به مکان های فراوان و جالب توجه سفر کنید . به یاد داشته باشید که تصمیم های شما پیامد های فراوانی به همراه دارد . در این بازی مراقب رئیس های قدرتمندی که در سیاهچاله ها وجود دارد باشید .

|| بازی Stoneshard هنوز در مراحل طراحی و توسعه قرار دارد و به صورت Early Access یا دسترسی زودهنگام در دو سرویس استیم و GOG منتشر شده است ||

نام: Stoneshard
حجم فایل: 203 مگابایت
شرکت سازنده: Ink Stains Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v0.6.1.8
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - نقش آفرینی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: HypeTrain Digital
رمز فایل: www.download.ir

Stoneshard v0.6.1.8 - Portable

Stoneshard is a challenging turn-based RPG set in an open world. Experience the unforgiving life of a medieval mercenary: travel across the war-torn kingdom, fulfill contracts, fight, mend your wounds and develop your character without any restrictions.

لینک دانلود