دانلود بازی Streamer Daily v02.02.2021 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/19 نسخه Streamer Daily v02.02.2021 - Portable اضافه شد.

Streamer Daily

یک بازی شبیه سازی و استراتژیک زیبا درباره زندگی روزمره شخصی است که خود را درگیر انواع کارها می کند و شما به عنوان بازیکن باید این شخص را کنترل کنید . در این بازی این شخص تمامی کارهایی که انجام می دهد را به صورت زنده پخش می کند از خوردن و آشامیدن گرفته تا خرید انواع وسایل و مایحتاج خود ، به صورت زنده در حال پخش شدن است . در این بازی ماموریت های فراوانی وجود دارد که با انجام دادن آنها به شما جوایزی می دهد که ممکن است به درد شما بخورد و از آن استفاده کنید . بازی Streamer Daily دارای 75 نوع بازی مختلف در سبک های گوناگون می شود که هر کدام در نوع خود سرگرم کننده است . در هر بازی با توجه به مهارت شما در آن سخت تر یا آسانتر خواهد شد ، همچنین با توجه به قدرت سخت افزاری کامپیوتر شما نیز تغییر می کند . ویژگی دیگری که در

بازی Streamer Daily

وجود دارد این است که می توانید بعد از به دست آوردن پول کافی خانه خودتان را تغییر دهید و در مکانی بزرگتر و لوکس تر زندگی کنید ، همچنین می توانید وسایل گرانقیمت تر و بهتری بخرید تا زندگی بهتری داشته باشید و اینگونه طرفداران بیشتری را جذب کنید . انجام فعالیت در اینترنت ، خرید و اجاره خانه ، گرفتن وام از بانک ، باز کردن صندوق امانات از دیگر فعالیتهایی است که می توانید در این بازی شبیه سازی و سرگرم کننده انجام دهید .  
نام: Streamer Daily
حجم فایل: 947 مگابایت
شرکت سازنده: Mehan Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v02.02.2021
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Mehan Games
رمز فایل: www.download.ir

Streamer Daily v02.02.2021 - Portable

Like every person, you will have to meet your daily needs.Will you be able to spend time on broadcasts and keep your hunger, fatigue and happiness high, earn money from work and be a good streamer at the same time?You can gain experience for every minute you broadcast and spend these experiences to improve your abilities.

لینک دانلود