دانلود بازی آنلاین Stronghold Kingdoms نسخه Steam Backup

Stronghold Kingdoms

یک بازی استراتژیک چند نفره درباره ی ایجاد اتحاد ، بازی های ذهنی سیاسی ، شهر سازی و محاصره ی قلعه و رقابت با هزاران بازیکن دیگر است . در این بازی شما در نقش یک ارباب یا بانوی فئودال قرار می گیرید و سپس بازی از یک دهکده شروع می شود . شما اکنون وظیفه دارید تا از این دهکده را پیشرفت دهید و از آن دفاع کنید و نگذارید دشمن ها به آن آسیبی بزنند یا آن را غارت کنند . هر چه قدر که حرفه ای باشید و بر روی تصمیم های خود فکر کنید ، اما بازهم بهتریم کاری که برای قدرتمند شدن می توانید انجام دهید این است که با تعدادی بازیکن دیگر متحد شوید و هم به آن ها کمک کنید و هم از آن ها کمک بگیرید . قلعه ی خود را بسازید و سپس آن را مستحکم کنید تا غیر قابل نفوذ شود ، سپس یک ضد حمله را راه اندازی کنید تا بتوانید در مقابل مهاجمان از خود دفاع کنید . به دشمن های خود بدون اطلاع حمله کنید و اقتصادشان را فلج کنید یا که می توانید به انجام بازی های سیاسی مشغول شوید و آن ها را از پا در بیاورید . شما همچنین باید بر روی فناوری های جدید تحقیق کنید ، تمرکز شما روی کدام بخش است ؟ کشاورزی ، بازرگانی یا جنگ آوری ؟ در همه ی این زمینه ها فناوری هایی وجود دارند که شما می توانید آن ها را به دست آورید و در طول بازی از آن ها استفاده کنید . شما همچنین می توانید به جناح های مختلف بپیوندید . با شکست دادن دشمن ها شما می توانید سرزمین هایشان را نیز تصرف کنید و به قلمروی خود بیفزایید . این گونه می توانید از امکانات شهرهای دشمن نیز استفاده کنید .

بازی Stronghold Kingdoms

شامل یک ویژگی بسیار عالی و کاربردی با نام PLAY Anywhere است که به شما اجازه می دهد این بازی را بر روی موبایل نیز تجربه کنید .
* این بازی آنلاین رایگان است و نیازی به CD key ندارد *
 
نام: Stronghold Kingdoms
حجم فایل: 40 مگابایت
شرکت سازنده: FireFly Studios
تاریخ انتشار: 2012
امتیاز استیم: 6
نسخه: Steam Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: FireFly Studios
رمز فایل: www.download.ir

Stronghold Kingdoms - Steam Backup

Cast as a feudal lord or lady, players begin with a single village and keep. They must design and defend their castle before turning their eye to the rest of the country, Europe and the world! Whatever path they choose players will find strength in numbers as they band together, uniting with local Factions and player-led Houses. BUILD Your Stronghold - Crush the invading hordes with impenetrable castle defenses. Then launch a counterattack!

لینک دانلود