دانلود نرم افزار Structural Engineering Library v10.18.12.31 – Win

Structural Engineering Library

یا به اختصار SEL کتابخانه ای از ده ها مدل پرکاربرد برای انجام محاسبات و کارهای مرتبط با طراحی و مهندسی سازه میباشد که در واقع با در نظر گرفتن کارهای تکراری و روزمره مهندسین ابزارهایی را تدارک دیده است و همه آن ها را در قالب یک پکیج که برای راحتی در استفاده در اختیار شما قرار میدهد همچنین تیم تخصصی شرکت سازنده به خوبی با فرایند طراحی سازه آشنا میباشد و به همین دلیل تمامی ابزارهای این مجموعه در راستای حل مسائل و مشکلات مرتبط با طراحی ، مدلسازی ، آنالیز ، بررسی استانداردها ، آئین نامه ها و تدارک دیده شده است. استفاده از

نرم افزار Structural Engineering Library

باعث بهبود عملکرد در انجام کارهای روزانه شما نیز خواهد شد و این ابزارها از سال 1983 تا کنون توسط شرکت ENERCALC طراحی و پشتیبانی شده است و در هر نسخه از برنامه شاهد تغییرات گسترده ای نیز هستیم. شما با استفاده از Structural Engineering Library به آسانی میتوانید تمامی محاسبات مربوط به سیستم مورد نظر خود را به انجام برسانید. RetainPro نیز نرم افزاری بسیار کارآمد برای آنالیز و طراحی دیوارهای حائل یا همان سازه های نگهبان است و به کمک نرم افزار RetainPro میتوانید برای هر نوع شرایط تحت فشار و هر نوع پیکربندی سازه نگهبان مناسبی طراحی کرده و با تستهای مختلف میزان مقاومت قسمتهای مختلف آن را مورد آزمون و آنالیز قرار دهید. RetainPro همچنین این امکان را به شما میدهد که با از روش تای بک یا کابل پیش تنیده از گودبرداری ها و ریزش و رانش ها به خوبی جلوگیری کرده و تمامی فرایند طراحی و آنالیز را در درون نرم افزار به انجام برسانید.
نام: Structural Engineering Library
حجم فایل: 561.89 مگابایت
شرکت سازنده: enercalc
ورژن: v10.18.12.31
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Structural Engineering Library v10.18.12.31 - Win

The Structural Engineering Library (SEL) is a library of dozens of modules used to perform calculations and tasks related to structural design and engineering. The collection actually provides engineers with repetitive and routine tasks that eventually put them all in one comprehensive package for ease of use.

لینک دانلود