تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Submarine Interior Game Environment Creation in Blender

Submarine Interior Game Environment Creation in Blender فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . Emiel Sleegers همیشه عاشق بازی های ویدئویی بود ، او در حال حاضر به عنوان یک هنرمند محیط زیست در یوبی سافت فعالیت می کند . او در ایجاد بازی های AAA مانند Forza Horizon 3 و The Division 2 نقش داشته است . بازی محبوب او همیشه و بیشتر بازی The Last of Us است . توصیه او برای هنرمندان مبتدی این است که روی یکی از جنبه های بازی که علاقه زیادی به آن دارند ، تمرکز کنند ، به آن بچسبند تا در آن بهتر شوند . در دوره آموزشی Submarine Interior Game Environment Creation in Blender هیجان انگیز ، روش حرفه ای ایجاد راهرو زیر دریایی آماده بازی را از ابتدا تا پایان با استفاده از Blender ، Suite suite و موتور غیرواقعی 4 خواهید آموخت . ما در مورد نحوه مدل سازی دیوارهای مدولار که می توان از آنها برای ساخت راهرو استفاده کرد ، به تفصیل خواهیم پرداخت . در دوره Submarine Interior Game Environment Creation in Blender با استفاده از روش مدل سازی پلی ، مدل سازی لوله های مدولار را شروع خواهیم کرد و از آن برای ساختن کلیه شبکه های لوله کشی که در صحنه ما هستند استفاده خواهیم کرد . سرانجام ، ما برخی از دارایی های کوچکتر مانند درب فلزی ، برخی علائم و جعبه فیوز را برای لباس صحنه خود مدل می کنیم . پس از انجام مدل سازی ، ما به Substance Designer می رویم و در آنجا می توانیم یک بافت فلزی نقاشی شده کاشی شده ایجاد کنیم که بتوانیم از آن روی دیوارها و دارایی های دیگر استفاده کنیم . ما همچنین ماسک های خاصی تولید خواهیم کرد که به همراه یک سایه بان سفارشی در موتور غیرواقعی 4 می توانیم از آنها استفاده کنیم تا بطور دینامیکی تغییر رنگ و میزان خاک در دارایی های خود را تغییر دهیم . سرانجام ، هنگامی که همه چیز به پایان رسید ، همه چیز را در داخل موتور غیرواقعی 4 وارد می کنیم و شروع به ساختن سطح خود می کنیم ، نورپردازی و جلوه های پست و برخی از لاستیک های نهایی خود را ایجاد می کنیم تا واقعاً سطح بدرخشد .

دوره Submarine Interior Game Environment Creation in Blender برای چه کسی است:_ هرکسی که می خواهد محیط سه بعدی بهتری ایجاد کند که حرفه ای باشد و سبد شما را ارتقا بخشد
نام: Submarine Interior Game Environment Creation in Blender
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720P
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Submarine Interior Game Environment Creation in Blender

Emiel Sleegers always had love for video games and when he was young, he started using Unity3D for programming but he found himself gravitating more towards the art of making games.

لینک دانلود