تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Sugar Bytes Looperator v1.0.4 نسخه ویندوز

Sugar Bytes Looperator

نرم افزاری در زمینه ویرایش صدا و موزیک است و صداهای شما را دریافت و به خروجی دیگری تبدیل می کند و می توانید روی آن به هر سلیقه ای ویرایش های خاص و منحصر به فردی انجام دهید و ان را شخصی سازی کنید . در این فرآیند می توانید از فیلتر های کلاسیک و یا دیگ فیلتر ها استفاده کنید تا صدای خروجی شما به بالاترین حد شخصی سازی برسد و به طور کامل منحصر به فرد شود . با نرم افزار Sugar Bytes Looperator می توانید به گونه ای بر روی صداها کار کنید که انگار که مدت ها است بر روی آن کار می کرده اید در حالی که تنها برای داشتن آن باید یک دکمه بزنید و از فیلتر های موجود در نرم افزار استفاده کنید تا یک خروجی بینظیر دریافت کنید . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Sugar Bytes Looperator

این است که : قابلیت برش دادن موزیک و صدا به صورت 16 مرحله و کاملا حرفه ای ، دارای فیلترهای معروف Looper به همراه Reverse Mode ، Talkbox و Time Stretch ، قابلیت اضافه کردن یادداشت های MIDI برای بستن و ادامه کار ، اضافه کردن بیش از 5 پارامتر در هر اثر و در هر مرحله ، کنترل مستقل بر روی پخش کانال های صوتی چپ و راست پخش و … .
نام: Sugar Bytes Looperator
حجم فایل: 28 مگابایت
شرکت سازنده: Sugar Bytes
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Sugar Bytes Looperator - v1.0.4

Looperator chops up your audio and turns it into something new. In the process, you can dispose of the classics like Filters and Reverbs, but also trippy Loop and Vinyl manipulations. Looperator makes you sound as if you worked on your track for hours and hours and really all it took was a click of a button.

لینک دانلود