تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Super Kickers League: Vikings and Valkyries نسخه DARKSiDERS

Super Kickers League: Vikings and Valkyries

دی ال سی جدید بازی Super Kickers League است و محتویات جدیدی با تم وایکینگ ها و والکری ها را به این عنوان اضافه می کند . اساطیر نورس و عناصر قدرت آن به دنیای این بازی آمد . شما این امکان را خواهید داشت تا از تمام محتوای این دی ال سی در تمام حالت های

بازی Super Kickers League: Vikings and Valkyries

استفاده کنید . مهم ترین ویژگی این بازی اضافه شدن دو تیم جدید با قدرت های جدید به آن می باشد ، اولی تیم وایکینگ ها از شمال خشم و دومی تیم والکری ها از طوفان یزدانی . یک نقشه جدید هم با نام پارک شمالی به آن افزوده شده است که در آن می توانید دراکاراک ها را در هنگام فوتبال بازی کردن مشاهده کنید . تیم وایکینگ ها توسط سیگورد نورد رهبری می شود و دارای قدرت ادین هستند و می توانند با استفاده از مشت ادین توپ را به همراه صاعقه ای قدرتمند پرتاب کنند . تیم والکری ها هم توسط هلگا کار رهبری می شود ، کسی که قدرت طوفان یزدانی را دارد و می تواند به راحتی تمام رقیبان را کنار بگذارد .  2 قطعه ی موسیقی جدید نیز در این دی ال سی وجود دارد . نقشه ی جدید این بازی یعنی پارک شمالی هم به صورت شبانه روزی قابل دسترس است و شما می توانید در آن پورتال های بزرگ و مجسمه ها را تماشا کنید . شب و روز در این پارک موسیقی های مخصوص به خود را دارند و گوش فرا دادن به هر کدام لذت خاص خود را دارد . 
نام: Super Kickers League: Vikings and Valkyries
حجم فایل: 560 مگابایت
شرکت سازنده: Xaloc Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ورزشی - آرکید
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Just For Games
رمز فایل: www.download.ir

Super Kickers League: Vikings and Valkyries - DARKSiDERS

Super Kickers League :Vikings & Valkyries! brings nordic and elemental powers new content to Super Kickers League! Use all of the new content in every game modes! Features .2 new teams with elemental powers : The vikings from Northern Fury, and the valkyries from Divine Storm ! 1 new map : Northern Park, where drakkars can be  seen while playing football! 2 new music tracks. The power of Sigurd? He has the power of Odin. Odin's Fist can throw a lightning ball right that stun the opponent!

لینک دانلود