تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SyMenu v6.11.7419 نسخه ویندوز

SyMenu

یک منوی قابل حمل و جایگزینی فوق العاده برای Start Menu ویندوز میباشد که به شما کمک میکند تا برنامه های قابل حمل خود را سازماندهی کنید. با

نرم افزار SyMenu

قادر خواهید بود تا تمامی برنامه های قابل و حمل خود را در یک منوی زیبا و فوق العاده با پوشه های رنگارنگ و برچسب های متفاوت دسته بندی کنید. همچنین با نصب هر برنامه جدید، SyMenu به صورت خودکار آنرا به سیستم خود اضافه میکند. رابط کاربری ساده و منحصر به فرد برنامه این شرایط را فراهم کرده تا کاربران به راحتی و بدون هرگونه مشکلی بتوانند آنرا تنظیم و برنامه های خود را مرتب کنند. یکی از ویژگی های بینظیر برنامه قابلیت dragging & dropping میباشد، به این صورت که شما میتوانید برنامه های خود را با این روش به استارت منوی جدید و سریع خود اضافه کرده و آنها را در پوشه های مخصوص خود بگذارید. علاوه بر این شما میتوانید در برنامه دقیقا مانند استارت منو ویندوز موارد خود را سرچ کرده تا برنامه در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه را به شما نشان دهد. Run, RunAs, Open folder همگی حالت های اجرای یک برنامه میباشند که با کلیک بر روی هرکدام با آن حالت میتوانید اقدام به اجرا کنید، همچنین میتوانید اطلاعات هر برنامه را از بخش Properties که در این استارت منوی زیبا وجود دارد مشاهده کنید.
نام: SyMenu
حجم فایل: 3.4 مگابایت
شرکت سازنده: ugmfree
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.11.7419
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SyMenu v6.11.7419

SyMenu – is a portable menu launcher and a Start Menu replacer that allows you to organize your portable applications in a quick and easy way. Moreover SyMenu automatically links any application installed on the host pc. All the linked items – SyItems – and all the indexed applications can be organized in a hierarchical structure with colorful folders, separators and labels and can be found with the internal search tool.

لینک دانلود