تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار TASS MADYMO v7.5 Build 64308 – Win

TASS MADYMO

ایمنی را برای محصولات شما فراهم میکند. قطعا تا به حال برای اکثر ما سوال شده است که شرکت های خودروسازی و یا دیگر شرکت ها که ایمنی در آنها حرف اول را میزند، چگونه نواحی ضربه گیر را متوجه و با چه شیوه هایی میزان ضربه و ایجاد ایمنی برای آن ناحیه را انجام میدهد.

نرم افزار MADYMO

که توسط شرکت بین المللی TASS طراحی و منتشر شده است پاسخ سوال شما است. برنامه ای که قدرت تجزیه و تحلیل فوق العاده ای داشته و با در نظر گرفتن تمامی جزییات باعث میشود تا ایمنی را فراتر از آنچه فکر میکنید ایجاد کنید. به کمک بروز ترین و حرفه ای ترین ابزار ها پروژه های خودروسازی پیچیده خود را تجزیه و تحلیل کرده و ایمنی خودرو خود را تا حد امکان افزایش دهید. مهندسان ابتدا باید طرح های اولیه خود را به برنامه شناسایی کرده و سپس باقی کار را به TASS MADYMO بسپارند، برنامه به صورت خودکار تمامی نواحی و نقاط را تجزیه و تحلیل کرده و سپس مشکلات و قسمت های ضربه گیر را به شما با علامت و رنگ های مختلف نشان میدهد تا به برطرف کردن آنها بپردازید. استفاده از TASS MADYMO علاوه بر افزایش سرعت شما در کار باعث کاهش هزینه ها نیز میشود. ایمنی محصولات خود را ارتقا داده تا عموم بتوانند به شما اعتماد کرده و از محصولات شما استفاده کنند.
نام: TASS MADYMO
حجم فایل: 370 مگابایت
شرکت سازنده: tass.plm
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

TASS MADYMO v7.5 Build 64308 - Win

MADYMO is the name of the engineering software that is the product of TASS International. High-powered software used to analyze and optimize car safety in a variety of automotive companies. The software, along with its power, has high precision and flexibility. The software in front of you is designed with the most powerful and up-to-date tools for researchers and engineers to use in complex projects. If you are also involved in car manufacturing this software will be of great use to you.

لینک دانلود