تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Taur نسخه HOODLUM

Taur

یک بازی استراتژیک و علمی تخیلی است و با الهام از تعداد زیادی از بازی های با سبک استراتژیک در زمان واقعی ، دفاع برج ، اکشن و استراتژیک کلاسیک توسط استودیو شخصی Echo Entertainmen ساخته و عرضه شده است . در این بازی شما کنترل یک توپ جنگی بسیار قدرتمند را بر عهده دارید که مجهز به دو نوع سلاح اولیه و ثانویه است و قادر است که به طور همزمان شلیک کند . همچنین شما می توانید انواع دیگری از سلاح ها را به مرور برای برجتان و توپ جنگیتان باز کنید و آنها را به روز کنید و برای مقابله با دشمنان از آنها استفاده کنید . در بازی Taur می توانید از منابعی که از جنگ های قبلی به دست آورده اید استفاده کنید تا با ساخت انواع برجهای اتوماتیک ، برج های کشویی ، هواپیماها و موارد بسیار دیگر دفاع برج خودتان را افزایش دهید و قدرتمند تر شوید که در مراحل بعدی بازی با رئیس های قدرتمندی که به سراغ شما می آیند قدرت دفاع از خودتان را داشته باشید . شما به عنوان فرمانده باید نوع و تاکتیک حمله و دفاعتان را مشخص کنید تا بتوانید با تلفات جنگی کمتری دشمن را از پا درآورید .

بازی Taur

دارای مد داستانی و حالت بازی آزاد است که در حالت داستانی شما باید از سیاره خودتان که مدام مورد حمله قرار می گیرد دفاع کنید ، سرنوشت این سیاره و تمام سازه های آن در دستان شماست و بسته به نوع دفاع و حمله ای که انجام می دهید می توانید باعث نابودی کلی سیاره و یا بهتر و به روز شدن سیاره شوید ، پس کنترل برج های دفاعی را به دست بگیرید و از خودتان مقابل سربازهای امپرواطوری ظالم دفاع کنید و کاری کنید که سیاره شما پا برجا بماند . در سازه های شما ساختمانی است به نام مرکز تحقیقات که در آنجا می توانید فناوری های جدید را برای بهبود اوضاع تسلیحاتتان باز کنید .  
نام: Taur
حجم فایل: 607 مگابایت
شرکت سازنده: Echo Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، اکشن ، علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Echo Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Taur - HOODLUM

Taur is an action-strategy sci-fi game. Inspired by a multitude of games in classic genres such as tower defense, shooter, real-time strategy and more, creating a unique type of gameplay. Created by one-person indie studio Echo Entertainment.

لینک دانلود